Czy tak powinna wyglądać idealna klawiatura do programów Adobe?

Czy tak powinna wyglądać idealna klawiatura do programów Adobe?

Czy tak powinna wyglądać idealna klawiatura do programów Adobe?
Marcin Falana
23.11.2017 13:35, aktualizacja: 26.07.2022 18:14

Projektant Vinicius Araújo stworzył serię koncepcyjnych obrazów, które pokazują jak powinna wyglądać idealna klawiatura do Photoshopa i innych aplikacji Adobe. Używali byście?

Nasze komputery często obrastają urządzeniami peryferyjnymi, które ułatwiają obsługę konkretnych aplikacji. Wielu użytkowników wykorzystuje swoje autorskie rozwiązania jak pad od konsoli, czy DJ-skie slidery w stylu Loupedeck, które urozmaicają obsługę Photoshopa i Lightrooma.

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
[1/4]

Vinicius Araújo stworzył projekt klawiatury, którą mogłoby wyprodukować Adobe i która jest dedykowana do obsługi jego programów. Grafik udostępnił swój projekt na stronie Behance VA Designer. Jego klawiatura oferuje pół tuzina skrótów dotykowych, tarczę, kolorowe oświetlenie LED i wysoką czułość.

Obraz
© © Vinicius Araújo

Klawiatura zamiast skrótów oznaczonych kolorami oferuje po lewej stronie kilka przycisków, które możemy skonfigurować, oraz nieduży ekran w górnym, prawym rogu. Pokazuje on aktywne narzędzie i jest połączony z mniejszym wyświetlaczem, który pokazuje używana aplikację.

Obraz
© © Vinicius Araújo

W koncepcyjnej klawiaturze znajduje się także tarcza, którą można wykorzystać do precyzyjnej obsługi suwaków, czy wyboru kolorów w Photoshopie czy Lightroomie. Nie jest to jednak nowe rozwiązanie i w ostatnim czasie Logitech wypuścił taka klawiaturę wyposażona w tarczę, która jest dedykowana waśnie do programów Adobe.

Obraz
© © Vinicius Araújo

Jak wam się podoba koncepcyjna klawiatura, co byście zmienili, dodali do takiego pomysłu?

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)