Idealne kompozycje, żywe kolory i świetne pomysły - to wszystko znajdziecie na tym inspirującym profilu

Idealne kompozycje, żywe kolory i świetne pomysły - to wszystko znajdziecie na tym inspirującym profilu
Źródło zdjęć: © © Adam Hillman / [Instagram](https://www.instagram.com/witenry/)
Marcin Watemborski

19.10.2016 14:49, aktual.: 19.10.2016 16:49

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Prowadzimy konta na portalach społecznościowych z kilku powodów. Oprócz autopromocji, chcemy się dzielić swoją kreatywnością i inspirować do tworzenia innych artystów. Adam Hillman jest niezwykłym estetą, który na pewno sprawi, że będziecie chcieli złapać za aparat.

Artysta wizualny, Adam Hillman, ma obsesję na punkcie estetyki, oczywiście rozumianej w dobry sposób. Tworzy on niesamowicie kolorowe, fotograficzne kompozycje z przedmiotów, które nas otaczają na co dzień.

Wśród jego prac znajdziemy tak zwykłe rzeczy, jak: klocki lego, pomalowany pędzel, poprzekładane kartki papieru, porozrzucane w określony sposób spinacze do papieru, a nawet jedzenie. Zdolność do zauważania zależności kolorystyczno-kompozycyjnych w otaczającym nas świecie jest u Adama czymś niezwykłym. Trzeba przyznać, że zdecydowanie weszło to na wyższy poziom, niż układanie kolorowych cukierków.

Na pierwszy rzut oka odbiorca widzi kompozycję i grę plamami barwnymi, dopiero po chwili może dostrzec to, że w tych zdjęciach nie ma wyrafinowanych strojów, ani specjalnie tworzywowych obiektów, a zwyczajne przedmioty. Na pewno stworzenie każdego dzieła wymaga czasu, pomysłu i uwolnienia zmysłu twórczego.

  • Zawsze myślę o potencjalnych pomysłach, ale najlepsze zdjęcia tworzę spontanicznie – wspomina artysta – Stworzenie aranżacji zajmuje przeważnie około 2 godzin, nie licząc czasu na opracowanie pomysłu.

Jak widzicie – kreatywność tego fotografa nie zna granic. Jego uwolniony umysł na pewno stworzy jeszcze wiele cudownych dzieł z przedmiotów codziennego użytku. Więcej zdjęć Adama możecie zobaczyć na jego Instagramie.[instagram]https://www.instagram.com/p/BHgTzFSB4gI/?taken-by=witenry[/instagram]

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)