II edycja Konkursu Fotografii Młodych w Jarosławiu

II edycja Konkursu Fotografii Młodych w Jarosławiu
Krzysztof Basel

04.02.2010 16:29, aktual.: 02.08.2022 09:28

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Możemy już wysyłać prace na II edycję Konkursu Fotografii Młodych w Jarosławiu. Jak nazwa wskazuje, uczestnicy czekają na fotografie młodych osób - które nie ukończyły 30 lat. Mam nadzieję, że niektórzy z Was nie poczują się przez to starzy.

Nagrodą w konkursie jest prezentacja najlepszych nadesłanych przez Was fotografii podczas trwania II Międzynarodowego Festiwalu Fotografii Młodych w Jarosławiu. Termin zgłaszania swoich fotografii mija 31 marca, zatem czasu nie jest dużo. Wyniki konkursu zostaną podane do 15 maja 2010 r.

Uczestnik może zgłosić 3 propozycje wystaw, a każda powinna składać się z minimum 6, a maksymalnie 30. Jury konkursu akceptuje tylko fotografie w formatach .jpg lub .tif. Długość krótszego boku każdego zdjęcia powinna wynosić minimalnie 1000 pikseli, a maksymalnie 2000 pikseli. Pamiętajcie, aby wypełnić i dołączyć do zdjęć formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie festiwalu.

Podczas II Międzynarodowego Festiwalu Fotografii Młodych w Jarosławiu organizatorzy planują Letnią Szkołę Fotografii - 30-godzinny kurs fotografii, który poprowadzą znani fotografowie, wykładowcy szkół  fotograficznych, jurorzy festiwali czy krytycy sztuki. W programie znajdują się między innymi zajęcia z fotoreportażu, fotografii mody, aktu, portretu, architektury i kilku innych tematyk.  W czasie Letniej Szkoły będziecie mogli także wziąć udział w przeglądzie portfolio, indywidualnych konsultacjach z wykładowcami i gośćmi Festiwalu. Oczywiście nie zabraknie też wernisaży, prezentacji i spotkań autorskich. Więcej informacji znajdziecie na stronie www.mffm.pl.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)