II Zlot użytkowników aparatów Fujifilm serii X już we wrześniu

II Zlot użytkowników aparatów Fujifilm serii X już we wrześniu
Redakcja Fotoblogia.pl

08.08.2016 15:01, aktual.: 26.07.2022 18:55

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Fujifilm zaprasza wszystkich użytkowników aparatów serii X na II Zlot X-ów. W programie są m.in. sesja z modelką, fotospacer, kolacja połączona z instax party i zajęciami z postprodukcji, które poprowadzi przedstawiciel firmy Eizo, spływ kajakowy, prezentacja zdjęć młodego, utalentowanego fotografa Mateusza Piesiaka oraz wykład dotyczący najciekawszych kazusów z prawa prasowego.

II Zlot użytkowników aparatów Fujifilm serii X odbędzie się 3 i 4 września 2016 roku w Toruniu, w hotelu Bulwar. Aby wziąć w nim udział, uczestnik musi mieć ze sobą aparat serii Fujifilm X. Impreza rozpocznie się o godzinie 11:00 w sobotę 3 września, a zakończy o godz. 18:00 w niedzielę 4 września 2016 r. W czasie zlotu uczestnicy będą mogli testować obiektywy Fujinon (w tym najnowsze modele, m.in. XF 100-400 mm f/4.5-5.6 czy konwerter x2) i aparaty serii X, w tym najnowszy bezlusterkowiec Fujifilm X-T2. Koszt udziału w zlocie z noclegiem i jedzeniem to 265 lub 400 zł w zależności od typu pokoju. O dojazd uczestnicy muszą zadbać we własnym zakresie. Organizatorzy zapewniają możliwość uczestnictwa bez wykupowania noclegu, jeśli np. uczestnik jest mieszkańcem Torunia, wtedy koszty będą znacznie niższe. We wszelkich sprawach związanych ze zlotem można kontaktować się mailowo: x@fujifilm.pl lub w grupie Fujifilm X Klub Polska na Facebooku.

[h4]Sobota – 3.09[/h4]

  • [b]11-15[/b] – powitanie, prezentacja najnowszych projektów Tomasza Lazara z Tokio oraz warsztaty z modelką;
  • [b]15-16[/b] – lunch;
  • [b]16-19:30[/b] – fotospacer z X-Fotografem Pawłem Kosickim: w planie jest Stare Miasto, Bulwary Nadwiślańskie, Centrum Sztuki Współczesnej i klimatyczna kawiarnia Wejściówka, gdzie odbędzie się wernisaż wystawy zdjęć fotografa Wojciecha Szabelskiego, „Symfonia X” (cykl czarno-białych zdjęć wykonanych X-ami podczas koncertów w Filharmonii Pomorskiej w Bydgoszczy);
  • [b]20-24[/b] – w hotelu instax party z kolacją w formie bufetu i kącikiem EIZO – zajęcia z post produkcji zdjęć, drukowanie zdjęć z sesji i spaceru.

[h4]Niedziela – 4.09[/h4]

  • [b]9-12[/b] – spływ kajakami po Drwęcy (z aparatami serii X odpornymi na pogodę i aparatami Fujifilm XP90);
  • [b]13-14[/b] – lunch;
  • [b]14-15[/b] – prezentacja zdjęć przyrody wielokrotnie nagradzanego w Polsce i na świecie fotografa Mateusza Piesiaka;
  • [b]16-18[/b] – wykład mecenas Magdaleny Korol (kazusy z zakresu prawa prasowego)
  • [b]18[/b] – zakończenie.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także