III Photo Summer Day Letni Festiwal Fotograficzny na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej

III Photo Summer Day Letni Festiwal Fotograficzny na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej

III Photo Summer Day Letni Festiwal Fotograficzny na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej
Marcin Watemborski
13.07.2016 05:50, aktualizacja: 26.07.2022 18:57

Jurajska Grupa Fotograficzna organizuje Letni Festiwal Fotograficzny – III Photo Summer Day w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Fotografii. To już szósta edycja , na której pojawią się znane nazwiska ze świata fotografii, grono miłośników zdjęć oraz największe marki związane ze sprzętem, w tym: Canon, Olympus, Sony, Manfrotto i inne.

Photo Summer Day rozpocznie się w piątek, 19 sierpnia i będzie trwał do niedzieli, 21 sierpnia. Miejscem spotkania jest Hotel Fajkier w Lgocie Murowanej. Temat Photo Day brzmi: „W stronę światła” i będzie on traktował o fotografii krajobrazowej, podwodnej, portretowej oraz astrofotografii.

Obraz

Podczas spotkania będą odbędą się warsztaty, prowadzone przez uznanych fotografów i szkoleniowców. Po części teoretycznej, uczestnicy wybiorą się na szlak wraz z wykładowcami, żeby sprawdzić swoją wiedzę w praktyce.

Photo Summer Day Akt - Nagość zakryta [+18]

Na wyjeździe będziecie mieli okazję spotkać: Karola Wójcickeigo, Jakuba Krawczyka, Marcina Woźniaka, Kubę Kaźmierczyka, Jacka Boneckiego, Rafała Dąbrowskiego i Przemysława Jakubczyka. Zaplanowane zostało również spotkanie z Tomaszem Tomaszewskim – jednym z ojców współczesnej polskiej fotografii prasowej.

Obraz

Więcej informacji znajdziecie na wydarzeniu na Facebooku. Nie zapomnijcie wypełnić formularza rejestracyjnego.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)