Ile zniesie Nikon D3s? (Uwaga - drastyczne zdjęcia! :)

Ile zniesie Nikon D3s? (Uwaga - drastyczne zdjęcia! :)

© Pixelistes
© Pixelistes
Olga Drenda
24.05.2013 15:29, aktualizacja: 26.07.2022 20:15

Francuzi prowadzący stronę Pixelistes poddali Nikona D3s wyrafinowanym torturom. Aparat przeszedł próbę ognia, wody, lodu i błota i... wciąż działał.

Jakiś czas temu pisaliśmy o Nikonie D3s, który wyszedł cało z bardzo drastycznej sytuacji - upadku z rozpędzonego motoru. Dzisiaj Internet podbija test wytrzymałości, któremu poddano ten sam model. Słynący z odporności model przetrwał testy w kosmosie, jednak chyba nigdy nie zaserwowano mu takich męczarni, jak z rąk Francuzów prowadzących portal Pixelistes.

© Pixelistes
© Pixelistes

Portal opublikował 15-minutowy, mrożący krew w żyłach filmik, na którym można zobaczyć przebieg "crash testu". Nikon D3s przeszedł na nim kąpiel błotną, został oblany wodą i zamrożony w zamrażarce, a wreszcie wrzucony do ogniska. Testy przetrwał - oficjalnie można uznać więc go za aparat prawie niezniszczalny. Prawie - czytaliśmy bowiem o pechowym Nikonie, który wpadł pod samochód i został uznany przez serwis za niemożliwy do naprawienia.

© Pixelistes
© Pixelistes
© Pixelistes
© Pixelistes
© Pixelistes
© Pixelistes

[solr id="fotoblogia-pl-67756" excerpt="0" image="0" words="20" _url="http://olga.drenda.fotoblogia.pl/1636,planeta-ziemia-nie-przestaje-zadziwiac-zobacz-niezwykle-zdjecia-wulkanicznego-pylu" _mphoto="helminadiajaburmountbrom-ec11836.jpg"][/solr][block src="solr" position="inside"]2888[/block]

Zobaczcie film z testów przeprowadzonych przez Pixelistes:

Test photo - Le crash test du Nikon D3s

Źródło: pixelistes.com

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)