Ile zniesie Nikon D3s? (Uwaga - drastyczne zdjęcia! :)

© Pixelistes
© Pixelistes
Olga Drenda

24.05.2013 15:29, aktual.: 26.07.2022 20:15

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Francuzi prowadzący stronę Pixelistes poddali Nikona D3s wyrafinowanym torturom. Aparat przeszedł próbę ognia, wody, lodu i błota i... wciąż działał.

Jakiś czas temu pisaliśmy o Nikonie D3s, który wyszedł cało z bardzo drastycznej sytuacji - upadku z rozpędzonego motoru. Dzisiaj Internet podbija test wytrzymałości, któremu poddano ten sam model. Słynący z odporności model przetrwał testy w kosmosie, jednak chyba nigdy nie zaserwowano mu takich męczarni, jak z rąk Francuzów prowadzących portal Pixelistes.

© Pixelistes
© Pixelistes

Portal opublikował 15-minutowy, mrożący krew w żyłach filmik, na którym można zobaczyć przebieg "crash testu". Nikon D3s przeszedł na nim kąpiel błotną, został oblany wodą i zamrożony w zamrażarce, a wreszcie wrzucony do ogniska. Testy przetrwał - oficjalnie można uznać więc go za aparat prawie niezniszczalny. Prawie - czytaliśmy bowiem o pechowym Nikonie, który wpadł pod samochód i został uznany przez serwis za niemożliwy do naprawienia.

© Pixelistes
© Pixelistes
© Pixelistes
© Pixelistes
© Pixelistes
© Pixelistes

[solr id="fotoblogia-pl-67756" excerpt="0" image="0" words="20" _url="http://olga.drenda.fotoblogia.pl/1636,planeta-ziemia-nie-przestaje-zadziwiac-zobacz-niezwykle-zdjecia-wulkanicznego-pylu" _mphoto="helminadiajaburmountbrom-ec11836.jpg"][/solr][block src="solr" position="inside"]2888[/block]

Zobaczcie film z testów przeprowadzonych przez Pixelistes:

Test photo - Le crash test du Nikon D3s

Źródło: pixelistes.com

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)