"Indywidualne 2018" - rozpoczął się cykl wystaw w Krakowskiej Szkole Kreatywnej Fotografii

"Indywidualne 2018" - rozpoczął się cykl wystaw w Krakowskiej Szkole Kreatywnej Fotografii
Źródło zdjęć: © © Katarzyna Szymańska
Redakcja Fotoblogia.pl

01.06.2018 13:19, aktual.: 26.07.2022 18:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Absolwenci oraz wykładowcy Szkoły Kreatywnej Fotografii z Krakowa zapraszają na cykl wystaw dyplomowych "Indywidualni 2018". Będziecie mieli okazję zobaczyć różnorodne prace młodych artystów, stworzone pod okiem profesjonalistów.

Subiektywne podejście do tematu fotografii pomaga w tworzeniu artystycznych zdjęć, które zaskakują i skłaniają do refleksji. "Indywidualne 2018" to cykl wystaw dyplomowych odbywających się w kilkudziesięciu punktach w Krakowie. Zlokalizowane są w galeriach, teatrach, kawiarniach i klubach. W sumie zobaczyć możecie około 30 wystaw, a pierwsze wernisaże już się odbyły. Na wszystkie wystawy wstęp jest bezpłatny.

Obraz
© © Rafał Idczak

Zdjęcia wykonane przez absolwentów SKF prezentują różnorodność tematów i technik – od klasycznej, czarno-białej fotografii, po fotografię eksperymentalną, inscenizowaną, akty, reportaże, emulsje i gumę chromianową. Prace są starannie selekcjonowane przez wykładowców Szkoły Kreatywnej Fotografii.

Szkoła sugeruje sposób podejścia do tworzenia dyplomu, natomiast tematy oraz metody wykonania są zróżnicowane i jak najbardziej indywidualne. To, co łączy wystawy, to konceptualne podejście do tematu i przestrzeganie spójności warsztatowej przez każdego z młodych fotografów.

Harmonogram wystaw dostępny jest na stronie internetowej.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)