Mityczni wojownicy w walce o środowisko. Sesja misterów w ludowych strojach

Mityczni wojownicy w walce o środowisko. Sesja misterów w ludowych strojach
Kasia Piotrowska

01.10.2019 11:45, aktual.: 26.07.2022 15:36

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Uczestnicy konkursu Mister Global pozowali do sesji w tradycyjnych kostiumach. Wyglądają jak bossowie z gier wideo lub tajemniczy wojownicy.

Mister Global to konkurs piękności organizowany od 2014 roku, którego tegoroczna edycja odbyła się w Tajlandii. W konkursie wzięło udział 38 kandydatów, w tym Polak Michał Grudzień. Zwyciężył Koreańczyk Jong Woo Kim.

Od początku istnienia Mister Global skupia się na promowaniu świadomości ekologicznej. W ramach wyborów mistera zorganizowano zbiórkę pieniędzy na organizację opiekującą się słoniami w Tajlandii. Jury konkursu dużą wagę przykłada do zainteresowań uczestników i ich udziału w działaniach charytatywnych oraz na rzecz środowiska.

Część konkursu to tradycyjna jużsesja zdjęciowa w tradycyjnych ludowych strojach. Od pióropuszy z Panamy, przez japońskie kimona, po tradycyjny krakowski strój. Tegoroczny temat przewodni brzmiał "Inspiring Gentleman". Organizatorzy chcą, żeby zwycięzcy tego konkursu motywowali i inspirowali innych do odpowiedzialnego zachowania.

Zobaczcie, jak prezentują się uczestnicy w tradycyjnych strojach. Niektóre z tych kreacji są naprawdę rozbudowane. Sesja świetnie pokazuje różnorodność kulturową na świecie.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)