Instagram kontra rzeczywistość. Znana blogerka pokazała prawdę

Instagram kontra rzeczywistość. Znana blogerka pokazała prawdę

Instagram kontra rzeczywistość. Znana blogerka pokazała prawdę
Źródło zdjęć: © © Sara Puhto / [Instagram](https://www.instagram.com/p/Brc3Gd1A9eJ/)
Marcin Watemborski
06.12.2019 10:48, aktualizacja: 26.07.2022 15:06

Sara Puhto jest blogerką promującą zdrowy styl życia. Na jej instagramowym koncie jest około 320 tysięcy obserwujących. Dziewczyna podjęła wyzwanie i pokazała różnice między zdjęciami do mediów społecznościowych, a prawdą.

Wyzwania typu ”Instagram kontra rzeczywistość” zyskują ostatnio na popularności. Wiele popularnych osób w mediach społecznościowych dzieli się ze swoimi fanami porównaniami zdjęć, na których widać, jaka jest prawda.

W przypadku Sary Puhto zobaczymy zdjęcia, które pokazują różne kąty fotografowania, zmianę jej pozy, wciąganie brzucha i inne rzeczy. Kobieta robi wszystko po to, by przypodobać się swoim obserwującym, ale prawda jest inna. Zebrała się na odwagę i postanowiła pokazać rzeczywistość, która jest zupełnie inna.

Celem Sary jest pokazanie, że każdy człowiek jest piękny takim, jakim jest – z niedoskonałościami, fałdkami itp. Na niektórych zdjęciach wygląda, jakby pozowała kompletnie inna osoba – jej ciało znacznie się różni od tego ”instagramowego”.

Uważam, że takie akcje ze strony influencerów są dość ważne, zwłaszcza dla młodszych odbiorców, którzy na bazie wyidealizowanych ciał popadają w kompleksy i na siłę dążą do doskonałości. To po prostu niezdrowe. Wiadomo, są osoby na Instagramie, które naprawdę wkładają ogromny wysiłek w to, by być zdrowym i wyglądać zdrowo, ze świetnie wyrobionymi mięśniami i wcięciem w talii niczym klepsydra, ale czy warto poświęcać dla tego życie?

Więcej zdjeć znajdziecie na Instagramie Sary.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)