Instagram kontra rzeczywistość. Znana blogerka pokazała prawdę

Instagram kontra rzeczywistość. Znana blogerka pokazała prawdę
Źródło zdjęć: © © Sara Puhto / [Instagram](https://www.instagram.com/p/Brc3Gd1A9eJ/)
Marcin Watemborski

06.12.2019 10:48, aktual.: 26.07.2022 15:06

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Sara Puhto jest blogerką promującą zdrowy styl życia. Na jej instagramowym koncie jest około 320 tysięcy obserwujących. Dziewczyna podjęła wyzwanie i pokazała różnice między zdjęciami do mediów społecznościowych, a prawdą.

Wyzwania typu ”Instagram kontra rzeczywistość” zyskują ostatnio na popularności. Wiele popularnych osób w mediach społecznościowych dzieli się ze swoimi fanami porównaniami zdjęć, na których widać, jaka jest prawda.

W przypadku Sary Puhto zobaczymy zdjęcia, które pokazują różne kąty fotografowania, zmianę jej pozy, wciąganie brzucha i inne rzeczy. Kobieta robi wszystko po to, by przypodobać się swoim obserwującym, ale prawda jest inna. Zebrała się na odwagę i postanowiła pokazać rzeczywistość, która jest zupełnie inna.

Celem Sary jest pokazanie, że każdy człowiek jest piękny takim, jakim jest – z niedoskonałościami, fałdkami itp. Na niektórych zdjęciach wygląda, jakby pozowała kompletnie inna osoba – jej ciało znacznie się różni od tego ”instagramowego”.

Uważam, że takie akcje ze strony influencerów są dość ważne, zwłaszcza dla młodszych odbiorców, którzy na bazie wyidealizowanych ciał popadają w kompleksy i na siłę dążą do doskonałości. To po prostu niezdrowe. Wiadomo, są osoby na Instagramie, które naprawdę wkładają ogromny wysiłek w to, by być zdrowym i wyglądać zdrowo, ze świetnie wyrobionymi mięśniami i wcięciem w talii niczym klepsydra, ale czy warto poświęcać dla tego życie?

Więcej zdjeć znajdziecie na Instagramie Sary.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)