Instagram vs. rzeczywistość. Takie zdjęcia możesz zrobić wszędzie

Instagram vs. rzeczywistość. Takie zdjęcia możesz zrobić wszędzie

Instagram vs. rzeczywistość. Takie zdjęcia możesz zrobić wszędzie
Źródło zdjęć: © © [Geo Leon](https://www.instagram.com/geoleon/)
Justyna Kocur-Czarny
13.09.2019 07:02, aktualizacja: 26.07.2022 15:38

Myślisz, że masz pecha, bo nie mieszkasz w atrakcyjnej dzielnicy? Fotograf Geo Leon pokazuje zdjęcia zza kulis sesji zdjęciowych. Wyglądają one naprawdę zwyczajnie.

Wszyscy wiemy, że zdjęcia w dzisiejszych czasach często pokazują nieprawdziwy obraz. Jednak patrząc na nie, może nam się wydawać, że inni mają po prostu więcej szczęścia: światło idealnie gra na ich korzyść, a miejsca sesji są wyszukane. Tymczasem okazuje się, że do dobrego tła potrzebujesz naprawdę niewiele. Czasem sytuację może uratować teleobiektyw z otwartą przysłoną, innym razem umiejętność odpowiedniego kadrowania.

Liczy się kreatywność i talent. Czasem warto też podszkolić się z retuszu, żeby osiągnąć na zdjęciach bajkowy klimat. To, czego absolutnie nie potrzebujesz, żeby robić lepsze zdjęcia to ogromne nakłady finansowe. To, co z pozoru może wyglądać nieciekawie np. stół, kawałek chodnika lub zwykła kałuża, dzięki twojej kreatywności może zmienić się nie do poznania. Żeby zobaczyć, jak wyglądało powstanie poniższego zdjęcia, przewiń w prawo.

Geo Leon nie przejmuje się tym czy ma akurat idealne miejsce do sesji, ale stara się je stworzyć, gdziekolwiek przyjdzie mu fotografować. Oczywiście, fotograf dość mocno retuszuje potem zdjęcia, ale to już kwestia konkretnego stylu. Jeśli lubisz eksperymentować z żywymi kolorami i rozświetlać twarz modelki - na pewno znajdziesz tutoriale, dzięki którym podłapiesz podstawowe umiejętności.

Warto też, jeśli tylko masz taką możliwość dokumentować takie zdjęcia zza kulis, zwłaszcza jeśli robisz sesję w nietypowym miejscu. Nie tylko dlatego, żeby dowieść swojej kreatywności, ale przede wszystkim, dlatego, że to świetna pamiątka.

Zdjęcie zza kulis
Zdjęcie zza kulis© © [Justyna KocurCzarny](www.facebook.com/JustynaKocurPhotography/)
Zdjęcie finalnemodelka: Izabella Ciapamakijaż: Karolina Wawrzyniak
Zdjęcie finalnemodelka: Izabella Ciapamakijaż: Karolina Wawrzyniak© © [Justyna KocurCzarny](https://www.facebook.com/JustynaKocurPhotography/)

Więcej zdjęć Fotografa z Los Angeles możecie znaleźć na jego koncie na Instagramie.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)