Layout - darmowa Instagramowa aplikacja do kolaży

Layout - darmowa Instagramowa aplikacja do kolaży

Layout
Layout
Marcin Falana
24.03.2015 14:05, aktualizacja: 24.03.2015 16:02

Instagram zaprezentował swoją aplikację do kolaży o nazwie Layout. Na pierwszy rzut oka wydaje się bardzo intuicyjna i przyjazna w obsłudze.

Layout - tworzenie kolaży
Layout - tworzenie kolaży

Mimo że kolaże fotograficzne są obecne na Instagramie od dawna, musieliśmy do tego używać aplikacji innych producentów, które często nie były zbyt intuicyjne, albo umieszczały na zdjęciu reklamowe logo. Dziś Instagram zaprezentował swoją aplikacje do kolaży o nazwie Layout, póki co jedynie na iOS.

Po otarciu aplikacji wybieramy zdjęcia, z których ma się składać nasz kolaż. W każdej chwili możemy podmienić zdjęcie, które wybraliśmy. Możemy wybrać do dziewięciu zdjęć, a aplikacja pokaże nam propozycje jak zdjęcia mogą być poukładane.

Kolaż wykonany aplikacją Layout
Kolaż wykonany aplikacją Layout© © MF

Po wybraniu zdjęć możemy zając się ich układem i wielkością. Za pomocą suwaczka możemy dostosować boki i proporce. Po zaznaczeniu konkretnego zdjęcia pracujemy na nim, możemy je odwracać i jak wspominałem podmieniać.

Kolaż wykonany aplikacją Layout
Kolaż wykonany aplikacją Layout© @ MF

Za pomocą aplikacji korzystamy z całej biblioteki zdjęć albo w zakładce Faces (twarze) widzimy tylko zdjęcia z twarzami. Fajną funkcją jest Photo Booth - pozwala ona na wykonanie szybko czterech autoportretów, które układa w kwadrat.

Kolaż wykonany aplikacją Layout
Kolaż wykonany aplikacją Layout© @ Warsaw Light Crew
Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)