Instameet Canon - zwiedzaj Wrocław i testuj najnowszy sprzęt fotograficzny

Instameet Canon - zwiedzaj Wrocław i testuj najnowszy sprzęt fotograficzny
Krzysztof Basel

14.09.2016 15:09, aktual.: 26.07.2022 18:52

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Piękna pogoda, towarzystwo fanów fotografii, zwiedzanie Wrocławia i testowanie najnowszych produktów marki Canon - tak w skróciem można opisać pierwsze Instameet Canon. Co ważne, wejściówek na to inspirujące spotkanie nie można kupić, a jedynie wygrać w konkursie.

Canon Polska wraz z zespołem Kocham Wrocław organizują pierwsze w Polsce wspólne spotkanie: Instameet Canon we Wrocławiu, które odbędzie się w najbliższą niedzielę, 18 września.

Instameet to spotkanie fanów fotografii mobilnej, w czasie których wspólnie fotografują oraz zwiedzają dane miejsce. Spotkania te są organizowane przez zarządców grup na Instagramie. Idea spotkań Instameet narodziła się w Hiszpanii i szybko przyjęła się na całym świecie, w tym, w Polsce.

Jak wziąć udział w Instameet Canon we Wrocławiu? Spotkanie nie jest niestety otwarte dla wszystkich ze względów organizacyjnych. Wystarczy jednak zamieścić na swoim profilu na Instagramie zdjęcie prezentujące ciekawe miejsce we Wrocławiu i oznaczyć je hasztagami: #CanonPolska #OdkrywcyCanon #OdkryjWroclaw. Autorzy najciekawszych prac otrzymają zaproszenie na pierwszą edycję Instameet Canon. Będzie to świetna okazja, aby wraz z Canon Polska i zespołem Kocham Wrocław zobaczyć to niezwykłe miasto na nowo i przetestować sprzęt fotograficzny. Zdjęcia można zgłaszać do końca 15 września. Rozstrzygnięcie w piątek. Regulamin dostępny jest tutaj. Warto też śledzić profil Canon Polska na Instagramie.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)