Integracja Photoshopa z Edge Reflow, czyli nowości Adobe

Integracja Photoshopa z Edge Reflow, czyli nowości Adobe

Integracja Photoshopa z Edge Reflow, czyli nowości Adobe
Jakub Kaźmierczyk
09.09.2013 04:00, aktualizacja: 26.07.2022 20:10

Adobe Photoshop CC dopiero co został zaprezentowany, a już dziś możemy go uaktualnić i zyskać kilka nowych funkcji.

Nowym sposobem dystrybucji Adobe pokazało, że stawia przede wszystkim na rozwój w sieci. Photoshop oprócz odpowiednich narzędzi przygotowania do druku idzie coraz bardziej w stronę Internetu i publikacji zdjęć na urządzeniach mobilnych.

Nic dziwnego - druk traci na znaczeniu na rzecz prezentacji na komputerach, tabletach czy smartfonach.

Po aktualizacji Photoshopa CC otrzymamy przede wszystkim narzędzie Adobe Generator. Jeśli projektujemy strony internetowe przy użyciu Photoshopa, pomoże nam ono przy tworzeniu witryn responsywnych, czyli takich, które dostosowują się do urządzeń mobilnych.

Nowe narzędzie w pełni integruje Photoshopa z Edge Reflow, dzięki czemu projektowanie stron pod kątem tabletów i smartfonów ma być prostsze i szybsze.

[solr id="fotoblogia-pl-79269" excerpt="0" image="0" words="20" _url="http://fotoblogia.pl/1412,adobe-photoshop-photography-program-nowy-pakiet-dla-fotografow-za-999-dol-miesiecznie" _mphoto="adobe-deal-equation-650p-62b498c.jpg"][/solr][block src="solr" position="inside"]3106[/block]

Aktualizacja wnosi również możliwość dzielenia się treściami w serwisie Behance w różnych językach, poprawioną funkcję izolacji warstw i redukcji potrząśnięć.

Opisane opcje z punktu widzenia czysto fotograficznego nie są rewolucyjne, ale osobom zajmującym się projektowaniem i szeroko rozumianym web-designem integracja tych narzędzi na pewno ułatwi pracę.

 

 

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)