Intensywne warsztaty w Warszawskiej Szkole Fotografii

Intensywne warsztaty w Warszawskiej Szkole Fotografii
Mateusz Gołąb

09.02.2010 13:13, aktual.: 02.08.2022 09:28

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wraz z początkiem marca w Warszawskiej Szkole Fotografii rusza nocy cykl miesięcznych, intensywnych zajęć z podstaw fotografii oraz cyfrowej edycji obrazu w programie Photoshop. Będą to szkolenia dla tych miłośników fotografii którzy dopiero zaczynają przygodę lub i nawet pogłębić swoją wiedzę w tym zakresie.

Wraz z początkiem marca w Warszawskiej Szkole Fotografii rusza nocy cykl miesięcznych, intensywnych zajęć z podstaw fotografii oraz cyfrowej edycji obrazu w programie Photoshop. Będą to szkolenia dla tych miłośników fotografii którzy dopiero zaczynają przygodę lub i nawet pogłębić swoją wiedzę w tym zakresie.

Intensywne, 1-miesięczne warsztaty fotograficzne to propozycja dla wszystkich amatorów fotografii. Podczas zajęć z podstaw fotografii uczestnicy nauczą się m. in. wybranych technik fotograficznych, pracy w studiu fotograficznym, fotoreportażu, krajobrazu, fotografii portretowej, ilustracyjnej czy kreacyjnej. Ponadto dowiedzą się jak poprawić wyniki swojej pracy podczas zajęć z cyfrowej edycji oraz jak profesjonalnie drukować zdjęcia w domowych warunkach. Warsztaty odbędą się w terminie 6 - 31 marca w systemie wieczorowym - w poniedziałki i środy oraz w jeden weekend w miesiącu (w sumie 48 godzin zajęć w szkole oraz dwa warsztaty plenerowe). Zajęcia poprowadzą: Małgorzata Mikołajczyk, Lorne Liesenfeld, Maciej Szal, Maciej Skawiński, Michał Jeliński, Paweł Klesyk, Tomasz Płatek, Marta Zasępa, Paweł Żak.

Kolejna propozycja WSFoto to warsztaty z podstaw cyfrowej edycji obrazu w programie Photoshop. Skierowane są one do osób, które chcą rozpocząć i ugruntować wiedzę m.in. z zakresu cyfrowej obróbki zdjęć. Wszyscy uczestnicy zajęć będą mogli poznać podstawy programu Adobe Photoshop - objaśnione zostaną narzędzia: pracy na warstwach, używania masek, podstaw szparowania, retuszu i korekty barwnej, rozdzielczości, budowy obrazu, przestrzeni barwnych, palety historii, filtrów. Ponadto podstawy pracy na kanałach ? montaże, formaty zapisywania gotowych plików na potrzeby: druku domowego, labów czy prezentacji multimedialnych. Zajęcia odbędą się w terminie od 8 do 31 marca, w systemie wieczorowym w poniedziałki i środy (w sumie 32 godziny lekcyjne). Zajęcia poprowadzi: Andrzej Satel lub Tomasz Płatek

Aby wziąć udział w zajęciach, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie www.wsfoto.art.pl/warsztaty lub zgłosić swoją chęć uczestnictwa, bezpośrednio w sekretariacie Warszawskiej Szkoły Fotografii, przy ul. Łazienkowskiej 14. Koszt udziału w zajęciach wynosi 800 zł (podstawy Fotografii), bądź 550 zł (cyfrowa edycja zdjęć ? Program Photoshop). Biografie wykładowców prowadzących, terminarz spotkań oraz dokładny program zajęć znajduje się na stornie www.wsfoto.art.pl.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)