Interaktywne galerie w Lightroomie - szybko, prosto i przyjemnie [wideoporadnik]

Interaktywne galerie w Lightroomie - szybko, prosto i przyjemnie [wideoporadnik]

©JK
©JK
Jakub Kaźmierczyk
15.11.2012 16:45, aktualizacja: 26.07.2022 20:23

Tworzenie galerii internetowych jest bajecznie proste i bardzo szybko pozwala dzielić się zdjęciami ze znajomymi. Oczywiście taką galerię można umieścić również na swojej stronie internetowej. W dzisiejszym, szybkim poradniku pokażę Wam, jak to zrobić.

Zrobienie galerii internetowej w Lightroomie jest bardzo proste i może trwać kilka minut. Jednak w Waszych mailach dostaję prośby o prowadzenie poradników krok po kroku, od najprostszych rzeczy. Pytaliście również o tworzenie takich galerii, czym się różnią ich typy i w jaki sposób je zapisać.

[solr id="fotoblogia-pl-61514" excerpt="0" image="0" words="20" _url="http://fotoblogia.pl/1985,jak-zaczac-prace-z-lightroom-4-czyli-cos-dla-poczatkujacych-wideoporadnik" _mphoto="lead-61514-135x84-6101ba72db0290.jpg"][/solr][block src="solr" position="inside"]2350[/block]

Dla kogoś, kto ma minimalne doświadczenie z tworzeniem stron internetowych, będzie to bułka z masłem, a osobom zaczynającym przygodę z Lightroomem może okazać się to naprawdę pomocne.

Interaktywne galerie w Lightroomie - szybko, prosto i przyjemnie [wideoporadnik]

Zapraszam na forum.fotoblogia.pl. Możecie się tam dzielić swoimi opiniami na temat wideoporadników i zgłaszać własne propozycje tematów.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)