Letnia sesja zdjęciowa w zimie? Wystarczyło pójść do sklepu ogrodniczego

Letnia sesja zdjęciowa w zimie? Wystarczyło pójść do sklepu ogrodniczego

Letnia sesja zdjęciowa w zimie? Wystarczyło pójść do sklepu ogrodniczego
Źródło zdjęć: © © Adam Delane / [Facebook](https://www.facebook.com/AdamDelanePhotography/)
Marcin Watemborski
09.02.2018 11:05, aktualizacja: 09.02.2018 12:14

Jak się okazuje – nie trzeba rezerwować drogich apartamentów ani walczyć o zgody na fotografowanie w idealnych prywatnych ogrodach, by zrobić dobre zdjęcia. Czasem wystarczy odwiedzić pobliski sklep ogrodniczy, co zrobił Adam Delane. Te zdjęcia zachwyciły tysiące ludzi!

Adam Delane zapragnął zrobić sesję w pięknym, ciepłym letnim klimacie. Cóż – pora roku zdecydowanie temu nie sprzyja. Pierwszym, co mu przyszło do głowy było przejście się do pobliskiego sklepu Hobby Lobby i zrobienie zdjęć właśnie tam. Obeszło się bez większych problemów.

W fotografii nie chodzi o to, by cały czas robić wszystko na super sprzęcie, ani w nie wiadomo jak wyrafinowanych miejscach. Fotografia to umiejętność kombinowania i realizowania swoich wizji. Oczywiście, jeśli macie dostęp do genialnych miejsc – warto, a wręcz trzeba z nich skorzystać. Jeśli jednak nie – wystarczy się rozejrzeć i zauważyć piękno w codzienności.

Ta sesja pokazuje, że wszystko tkwi w umyśle fotografa. Adam udowodnił, że odbiorca zobaczy to, co on chce, by zobaczył. Szczerze mówiąc, nie pomyślałbym, że ta seria została zrealizowana w sklepie ogrodniczym. Kwiaty, światło i obróbka genialnie oddają letni, beztroski klimat.

Co do zgody na fotografowanie na terenie Hobby Lobby – fotograf obiecał nie narobić bałaganu, a zarząd sklepu bez problemu na to przystał. Trochę zazdroszczę takiego podejścia – pamiętam, że kiedyś chciałem fotografować na terenie wesołego miasteczka i pierwsze, co usłyszałem to cena za sesję zdjęciową.

Więcej zdjęć Adama Delane znajdziecie na jego Instagramie oraz Facebooku.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)