Internetowy edytor zdjęć Aviary Phoenix teraz za darmo

Internetowy edytor zdjęć Aviary Phoenix teraz za darmo

Internetowy edytor zdjęć Aviary teraz za darmo
Internetowy edytor zdjęć Aviary teraz za darmo
Krzysztof Basel
15.02.2010 10:05, aktualizacja: 02.08.2022 09:27

Aviary Phoenix to zdecydowanie jeden z najlepszych dostępnych on-line edytorów zdjęć i grafiki. Do tej pory, aby móc korzystać ze pełnych możliwości programu trzeba było wykupić roczny abonament za 24,99 dolarów. Teraz cały zestaw internetowych aplikacji Aviary - w tym Phoenix - jest zupełnie darmowy.

"Chcemy udostępniać wszystkim możliwość kreatywnego tworzenia. Wszystkim, a nie tylko tym, których na to stać" - piszą na swoim blogu twórcy pakietu Aviary. Do tej pory każdy z nas miał dostęp do edytora Aviary Phoenix, ale darmowa wersja było ograniczona. Po usunięciu opłaty możemy swobodnie zapisywać pliki na serwerach Aviary czy tworzyć zdjęcia z własnym znakiem wodnym lub bez. Otrzymamy także bezpłatny dostęp do poradników. Firma Aviary zapewnia, że każdy, kto wykupił abonament w ciągu ostatnich 30 dni, otrzyma pełny zwrot pieniędzy.

Misja misją, ale trzeba też pamiętać, że konkurenci nie śpią. Adobe udostępniło jakiś czas temu darmową internetową odmianę Photoshopa. Jedyna opłata czeka nas, jeśli zechcemy mieć do dyspozycji ponad 2 GB powierzchni na serwerze.

Aviary Phoenix działa w przeglądarkach i wykorzystuje flasha. Aplikacja obsługuje pliki o wielkośći 2800 x 2800 pikseli, ma także obsługę warstw i wsparcie dla serwisów Facebook, Flickr i Picasa. Możemy łatwo przenosić edytowany obraz pomiędzy innymi narzędziami dostępnymi na Aviary. Nie ma limitów na wielkość pliku możliwego do załadowania (prócz tego, że mamy do dyspozycji ograniczoną rozdzielczość).

Źródło: Techcrunch

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)