iPhone 12: Czy będzie miał dużo lepszy aparat?

iPhone 12: Czy będzie miał dużo lepszy aparat?13.05.2020 05:45
iPhone 12: Czy będzie miał dużo lepszy aparat?

Dopiero co zobaczyliśmy budżetowego iPhone’a SE (2 gen.), a w internecie już huczy od doniesień na temat nowych smartfonów Apple. iPhone 12 prawdopodobnie zobaczymy już we wrześniu lub październiku 2020 roku. Czy zobaczymy tam nowy moduł aparatu? A może coś innego?

Przyznam szczerze, że czekam na premiery nowych flagowych modeli iPhonów z niecierpliwością. Jestem ciekawy, co nowego pokaże firma Apple i czy będzie warto zmienić model sprzed kilku lat na iPhone 12. Miłośnicy tych smartfonów już od jakiegoś czasu szepczą na forach internetowych o domniemanej specyfikacji nadchodzących modeli.

Na youtube’owym kanale EverythingApplePro pojawił się filmik, który uchyla rąbka tajemnicy na temat iPhone 12, a właściwie pobożnych życzeń, ponieważ dopóki nie ma oficjalnych informacji, niczego nie można być pewnym. Skoncentrujmy się na tym, co jest najważniejsze dla nas fotografów – na nowym module aparatu.

421288643052001096

Według Weinbacha, w iPhone 12 zobaczymy 3-krotny zoom optyczny, poprawiony tryb Smart HDR (programowo), lepszą jakość zdjęć w ciemności, poprawiony automatyczny balans bieli, stabilizację matrycy oraz znacznie przyspieszony układ autofokusa. Warto zwrócić uwagę, że bloger wspomina tu o modelach Pro, a nie ”normalnych”, jak iPhone 11 (bez ”Pro” w nazwie). Obserwując politykę Apple, zwykły model iPhone będzie okrojony dość znacznie pod kątem funkcji fotograficznych względem wersji Pro.

Oprócz podania interesujących smaczków na temat aparatu w nadchodzącym iPhone 12, Weinbach, dotyka też tematu wyświetlacza. Według blogera we flagowych modelach będzie on miał odświeżanie na poziomie 120 Hz, które będzie dynamicznie się zmieniało w zależności od pracy baterii. Ma ono oscylować w granicach 60-120 Hz. Dodatkowo istnieje możliwość, że zobaczymy w tych smartfonach mocniejsze baterie niż te z iPhone 11 Pro oraz 11 Pro Max.

EXCLUSIVE iPhone 12 Pro Leaks! 120Hz 'CONFIRMED'

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)