iPhone może stać się aparatem. No... prawie

iPhone może stać się aparatem. No... prawie

Belkin prezentuje LiveAction Camera Grip i Remote
Belkin prezentuje LiveAction Camera Grip i Remote
Piotr Dopart
18.11.2011 08:00, aktualizacja: 01.08.2022 14:27

Seria akcesoriów Belkin LiveAction Camera to wymarzony sprzęt dla każdego miłośnika fotografowania iPhone'em. Pozwala on na imitowanie sposobu sterowania funkcjami smartfona w sposób, który jest charakterystyczny dla prawdziwego aparatu fotograficznego.

Zestaw Belkin LiveAction Camera składa się właściwie z dwóch akcesoriów. Pierwszym jest LiveAction Camera Grip, specjalny uchwyt dla urządzeń z serii iPhone i iPod touch, pozwalający wygodnie trzymać aparat podczas wykonywania fotografii. LACG wyposaża również apple'owskie zabawki w dużo wygodniejszy spust migawki, przyciski przełączania trybu foto/wideo oraz w gwint statywowy.

Drugi to LiveAction Camera Remote, bezprzewodowy pilot dodatkowo ułatwiający wykorzystywanie elementów stabilizujących - jeśli chce się oprzeć o coś aparat, żeby zminimalizować ryzyko poruszenia, czy chociażby zamocować go na statywie, to akcesorium jest po prostu niezbędne. Zasięg urządzenia to 30 stóp, czyli około 9 metrów.

LiveAction Camera App
LiveAction Camera App

Produkty ściśle współpracują z aplikacją LiveAction Camera App (jest do ściągnięcia pod tym linkiem) i będąc w komplecie, bardzo ułatwiają "jabłkowe" fotograficzne szaleństwa. Sama aplikacja umożliwia m.in. upload zdjęć i klipów na Facebooka i wysyłkę mailem, a także robienie zdjęć bez przerywania nagrywania wideo.

Zarówno za Grip, jak i za pilota do zdalnego wyzwalania migawki zapłacimy tyle samo - ok. 50 dolarów. Aplikację można ściągnąć za darmo z Apple App Store.

Źródło: Belkin • PMA Newsline

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)