iPhone Photography Awards 2019: Najlepsze zdjęcia tego roku

iPhone Photography Awards 2019: Najlepsze zdjęcia tego roku
Marcin Watemborski

26.07.2019 11:36, aktual.: 26.07.2019 13:36

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

12 edycja iPhone Photography Awards po raz kolejny udowadnia, że doskonałą fotografię można zrobić tym, co ma się pod reką – iPhonem lub iPadem w przypadku tego konkursu. Wśród fotografów ze 140 krajów najlepsza okazała się Gabriella Cigliano z Włoch.

iPhone Photography Awards 2019 to 12 edycja konkurs poświęconego w całości fotografii mobilnej. Głównym założeniem współzawodnictwa jest wykonanie zdjęć przy użyciu iPhone’a lub iPada oraz jego edycja na urządzeniu mobilnym. Ten konkurs ma udowodnić, że świetne zdjęcie można zrobić tym, co ma się pod ręką – zgodnie z maksymą Chase’a Jarvisa: ”Najlepszy aparat to ten, który masz przy sobie”.

W tym roku w 18 kategoriach wzięli udział fotografowie ze 140 krajów całego świata. Wśród nich został wybrany zwycięzca, który otrzymał Grand Prix oraz tytuł Fotografa Roku. Oprócz tego wyłoniono 3 miejsca w tej kategorii, jak również laureatów innych.

Obraz
© © Gabriella Cigliano / Grand Prize / kat. Fotograf Roku / [www.ippawards.com](https://www.ippawards.com/)

Za najlepszą w tym roku została uznana Gabriella Cigliano, pochodząca z Włoch. Pierwsze miejsce zagwarantował jej portret o tytule ”Starsza Siostra” (ang. Big Sister), który zrobiła spontanicznie na plaży w Zanzibarze. Sama fotografka wspomina, że obserwowała rodzeństwo z odległości i przypatrywała się uważnie. W jednej chwili zrozumiała, że to odpowiedni moment na wciśnięcie przycisku.

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
[1/3]

Więcej informacji znajdziecie na stronie iPhone Photography Awards.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)