Jak w miejskiej dżungli upolować aparaty Fuji i wycieczkę do Marrakeszu

Jak w miejskiej dżungli upolować aparaty Fuji i wycieczkę do Marrakeszu

Jak w miejskiej dżungli upolować aparaty Fuji i wycieczkę do Marrakeszu
Jak w miejskiej dżungli upolować aparaty Fuji i wycieczkę do Marrakeszu
Krzysztof Basel
05.07.2011 12:33, aktualizacja: 01.08.2022 14:36

To jeden z tych konkursów, w których jest ciekawy temat do zdjęć i niezłe nagrody. Pokaż na swoich zdjęciach, że miasto to prawdziwa dżungla i wyjedź do Marrakeszu w Afryce.

Konkurs, którego organizatorem jest magazyn Digital Camera Polska, ma charakter otwarty i kierowany jest do wszystkich fanów fotografii. Jeśli chcecie wziąć udział w konkursie to wystarczy zarejestrować się w galerii serwisu www.digitalcamerapolska.pl i umieścić zgodne z tematem zdjęcie w dedykowanej galerii konkursowej. Organizatorzy czekają na prace konkursowe do 1 września 2011 r. Zwycięzców, których wybierze Jury konkursowe, poznamy 15 września.

Nagrody:

  1. Warsztaty „Afrykańska fotorewolucja”

Nocleg na Kampie, podróż przez pustynię, ciemne uliczki Marrakeszu, spanie w kazbach. Na sam koniec czas na złapanie oddechu w Hotelu .

  1. Aparat Fujifilm 3D FinePix W3

FinePix W3 to pierwszy na świecie cyfrowy aparat fotograficzny 3D wyposażony w dwa obiektywy i dwie matryce, który może rejestrować trójwymiarowe filmy HD. FinePix W3 jest w pełni kompatybilny ze wszystkimi telewizorami 3D. Nie musisz też zakładać żadnych specjalnych okularów by zobaczyć efekt 3D na dużym 3,5-calowym ekranie LCD.

  1. Aparat Fujifilm FinePix XP30

Następca modelu XP10 to niewielki kompakt odporny na wstrząsy, niskie temperatury i kurz. Wytrzyma upadek z wysokości 1 metra, może być też zanurzany pod wodą do głębokości 3 m. Producent gwarantuje bezawaryjne działanie w niskich temperaturach (do –10 stopni Celsjusza), co sprawia ze będzie idealnym kompanem zimowych eskapad.

3 wyróżnione osoby otrzymają po aparacie Fuji INSTAX mini 7.

oraz

Nagroda Specjalna - kurs fotograficzny w Akademii Fotografii.

Źródło: DCP

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)