Jak wygląda świat z perspektywy dna kieliszka?

Jak wygląda świat z perspektywy dna kieliszka?

Jak wygląda świat z perspektywy dna kieliszka?
Źródło zdjęć: © © Polaroid / [www.polaroid.com](http://www.polaroid.com/products/shotglassmount)
Marcin Watemborski
08.06.2016 08:45, aktualizacja: 26.07.2022 19:01

Na pewno lubicie nietypowe ujęcia. Przy kręceniu filmów często mocuje się kamerki sportowe np. do biegających zwierzaków i przedmiotów wykorzystywanych przez aktorów. O ile GoPro da wam możliwość przyczepienia do praktycznie każdej powierzchni, o tyle Polaroid wpadł na dość ciekawy pomysł z nietypową perspektywą.

Polaroid Cube i Cube+ to kamerki sportowe stworzone przez legendarną firmę. Jako, że na tym rynku przoduje GoPro – twórcy musieli wymyślić coś nowego. Zaprezentowali zatem mocowanie, które wzbogaci na pewno każdy film sportowy o (nie)zapomniane ujęcia. Mianowicie jest to kieliszek do alkoholu ze specjalnym wejściem na kamerkę.

Obraz
© © Polaroid / [www.polaroid.com](http://www.polaroid.com/products/shotglassmount)

Mocowanie-kieliszek jest wykonane z trwałego plastiku, więc nie musicie się bać o jego rozbicie. Zdecydowanie picie alkoholu może być czasem sportem ekstremalnym, ale czy gadżet stworzony przez Polaroida znajdzie swoich zwolenników wśród entuzjastów filmów? Plus jest taki, że kielonek kosztuje zaledwie 15 dolarów, a to jak go wykorzystacie zależy już tylko od was.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)