Jak wykorzystać kwarantannę? Przewodnik dla fotografów i filmowców

Jak wykorzystać kwarantannę? Przewodnik dla fotografów i filmowców
Jacek Sopotnicki

30.04.2020 12:38, aktual.: 26.07.2022 14:55

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Utknąłeś w domu? Oto 5 kroków które pomogą wam wykorzystać czas w sposób kreatywny i produktywny oraz ulepszyć swoje umiejętności fotograficzne oraz video.

Okres izolacji spowodowanej koronawirusem SARS-CoV-2, który już sporo się przeciąga i nie wiadomo ile jeszcze potrwa na pewno nie jest inspirujący. Długie godziny w domu zamknięte lotniska odwołane loty to "nowa normalka" dla większości z nas. Nasz lot do Polski został odwołany, więc wolny czas wykorzystuję, żeby podzielić się z wami moimi doświadczeniami związanymi z pracą w domu.

Mamy w tym wieloletnie doświadczenie, ponieważ naszym głównym (choć zdecydowanie nie jedynym) źródłem dochodu jest fotografia stockowa. Jakkolwiek romantycznie może to brzmieć, po powrocie z różnych podróży sprawa jest prosta - trzeba wysiedzieć długie godziny przed komputerem porządkując i edytując fotografie oraz nagrania wideo. Dzięki temu zgromadziliśmy sporo doświadczenia jak w takim scenariuszu zachować produktywność i nie stracić inspiracji. Pięć najważniejszych według mojego doświadczenia wskazówek na pewno wam w tym pomogą.

How to take full advantage of quarantine a step by step guide for photographers and videographers.

Co prawda gadam po Angielsku ale do każdego filmu wgrywam, ręcznie tłumaczone napisy po Polsku. Oczywiście dajcie znać jakie są wasze pomysły na przetrwanie kwarantanny. Czekam na wasze komentarze i do zobaczenia w następnym odcinku.

COVID-19 - Środki bezpieczeństwa

W obliczu zagrożenia, jakie niesie [b]koronawirus COVID-19[/b], warto uświadomić sobie, czym są odpowiednie środki bezpieczeństwa, a czym objawy nieuzasadnionej paniki. Środkami bezpieczeństwa są: [b]częste mycie rąk, unikanie zgromadzeń, higiena kaszlu i kichania, czyli zasłanianie ust chusteczką lub łokciem, tak aby kropelki śliny nie zostały na dłoni[/b]. Objawem paniki jest natomiast wykupowanie zapasów maseczek, co powoduje, że są one trudno dostępne dla personelu medycznego, który faktycznie ich potrzebuje.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)