Jak zarabiać na zdjęciach, czyli nowy numer Digital Camera Polska

Jak zarabiać na zdjęciach, czyli nowy numer Digital Camera Polska
Jak zarabiać na zdjęciach, czyli nowy numer Digital Camera Polska
Krzysztof Basel

29.03.2011 16:02, aktual.: 01.08.2022 14:44

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jak zarabiać na zdjęciach, fotografować przyrodę małą i dużą, jaką lustrzankę powinien wybrać zaawansowany fotoamator? W kioskach oraz sieci kolporterskich w całym kraju znajdziecie już nowy numer magazynu "Digital Camera Polska".

Wywiad DCP
Wywiad DCP

Tematem przewodnim kwietniowej edycji "Digital Camera Polska" jest zarabianie na zdjęciach. O zasadach rządzących rynkiem opowiadają najlepszy na świecie stockowy fotograf, Yuri Arcurs, oraz świetny duet fotografów ślubnych, czyli Dorota Kaszuba i Michał Warda z White Smoke Studio.

Wywiad z Ministrem Kultury
Wywiad z Ministrem Kultury

Warte uwagi są również wywiady m.in. z Bogdanem Zdrojewskim, który kiedyś był fotografem, a dziś jest ministrem kultury, a także z Ireneuszem Walędzikiem - specjalistą od zdjęć macro, fotoamatorem, który zawstydziłby niejednego fotografa National Geographic. W obu wywiadach poruszono główny temat wydania, czyli zarabianie na zdjęciach.

Test grupowy
Test grupowy

Nie zabrakło też miejsca na inspirujące zdjęcia oraz porady dotyczące warsztatu. Uwagę poświęcono m.in. fotografii dzikiej przyrody oraz zagadnieniom związanym z kontrolą ekspozycji.

Fanów technicznych nowinek zainteresują na pewno testy w „Strefie sprzętu”. Testerzy DCP na warsztat wzięli w tym miesiącu Pentaxa K-5, najnowsze bezlusterkowce (Olympus E-PL2, Panasonic GH2, Samsung NX100) oraz pięć lustrzanek dla zaawansowanego amatora (Canon 60D, Nikon D7000, Olympus E-30, Pentax K-7, Sony A580).

Nowy numer miesięcznika "Digital Camera Polska"* *kupicie w kioskach wszystkich sieci kolporterskich na terenie całego kraju. Czasopismo można też zamówić przez Internet na stronie ulubionykiosk.pl (przesyłka gratis!).

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)