101 naturalnych portretów kobiet w 1 minutę - od noworodka do późnej starości

101 naturalnych portretów kobiet w 1 minutę - od noworodka do późnej starości

101 naturalnych portretów kobiet w 1 minutę - od noworodka do późnej starości
Marcin Falana
27.11.2017 13:08, aktualizacja: 26.07.2022 18:14

Zobaczcie reklamówkę, która w naturalny sposób, bez retuszu pokazuje jak zmienia się nasza skóra na przestrzeni 100 lat życia.

Norweska firma farmaceutyczna Vitus stworzyła reklamę, która może pomóc poczuć się lepiej we własnej skórze i poradzić sobie z upływającym czasem i zmianami jakie pojawiają się wraz z wiekiem.

A lifetime in 60 seconds - Vitus

Reklama pokazuje jak zmienia się nasza skóra na przestrzeni 100 lat życia, a wszystko dzieje się w zaledwie 1 minutę. Nie ma retuszu, po prostu naturalna skóra w każdym wieku i kolorze. Trzeba przyznać, że takie podejście nadal rzadko pojawia się w reklamach, zazwyczaj mamy do czynienia z kultem młodości, który dodatkowo jest mocno potraktowany Photoshopem.

W projekcie "A lifetime in 60 seconds" ("Życie w 60 sekund") pojawiło się 101 kobiet w wieku od noworodka do 100 lat. Celem reklamy jest pokazanie jak zmienia się skóra na przestrzeni lat, dlatego wszystkie ujęcia są nagrane w podobnym stylu, bez retuszu. Trzeba przyznać, że samym oświetleniem można ładnie pokazać kobiety w rożnym wieku, nie trzeba się od razu uciekać do bardzo mocnej post produkcji. Ludzie w różnym wieku są piękni i filmik właśnie tego dowodzi.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)