Jak zostałem fotografem - stwórz animację i wygraj drukarkę HP [konkurs]

Konkurs
Konkurs
Krzysztof Basel

22.02.2011 11:00, aktual.: 01.08.2022 14:47

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Prowadzisz ciekawy blog o fotografii lub fotoblog? Mamy do rozdania fajne drukarki HP Photosmart Ink Advantage eAiO. Wystarczy, że pokażesz nam, jak zostałeś fotografem.

Konkurs "Jak zostałem fotografem" kierujemy do naszych czytelników, którzy prowadzą własny blog lub fotoblog. Chcemy Wam dać do testów drukarki HP Photosmart Ink Advantage eAiO o wartości 599 zł każda, które przetestujecie, opiszecie na swoich blogach i na których wydrukujecie materiał na ciekawe animacje. Dwoje z Was otrzyma po drukarce na własność. Tak konkurs wygląda w skrócie. Jeśli jesteście zainteresowani, to zapraszam do zapoznania się ze szczegółami.

Zasady konkursu

Spośród wszystkich zgłoszeń wybierzemy czterech blogerów, którzy otrzymają do przetestowania drukarkę Photosmart Ink Advantage eAIO i potrzebne do tego wkłady atramentowe na 10 dni.

Konkurs składa się z dwóch zadań:

Zadanie #1

Pierwsze zadanie konkursowe polega na przygotowaniu na maksymalnie 30 wydrukach historii, w której bloger opowie nam, jak został fotografem. Wydruki powinny tworzyć prostą animację wykorzystującą np. zdjęcia, grafiki, teksty, którą bloger sfilmuje, a nagranie umieści na swoim blogu. Dla jasności dodamy, że wydruki muszą zostać wykonane na testowej drukarce HP Photosmart Ink Advantage.

Oto ciekawy przykład podobnego, chociaż o wiele bardziej rozbudowanego filmu poklatkowego:

Zadanie #2

Recenzję na temat przetestowanego urządzenia oraz film-animację należy umieścić na swoim blogu w terminie 12 dni od otrzymania produktu.

2 najlepsze recenzje wraz z animacjami zostają opublikowana na Fotoblogii, a zwycięzcy otrzymają w nagrodę po drukarce HP Photosmart Ink Advantage eAiO.

Zgłoszenia

Czekamy na Wasze zgłoszenia do 6.03.2011 r. Możecie je wysyłać na adres: konkurs@fotoblogia.pl.

Pamiętajcie, aby podać imię i nazwisko, numer telefonu kontaktowego, link do swojego bloga oraz statystyki bloga – liczba odsłon w postaci zrzutu ekranu.

Wszelkie pytania na temat konkursu możecie zadawać na naszym profilu na Facebooku lub wysyłać bezpośrednio na konkursowy adres e-mailowy.

Nagrody

HP Photosmart Ink Advantage eAiO to urządzenie wielofunkcyjne - drukarka, kopiarka i skaner. Wyposażono je w gniazdo USB, łączność bezprzewodową Wi-Fi w standardzie IEEE 802.11b/g/n oraz 2,4-calowy kolorowy ekran. Drukarka oferuje rozdzielczość wydruku zoptymalizowaną do 4800 x 1200 dpi. Wydajność druku to 600 stron w czerni oraz 250 stron w kolorze.

Obraz

Urządzenie ma kilka ciekawych funkcji, takich jak:

  • drukowanie w najdogodniejszym momencie — z domu przyjaciela, z innego miasta, a nawet z innego kraju za pomocą technologii HP ePrint;
  • wysyłanie zdjęć lub dokumentów do drukarki z dowolnego urządzenia;
  • drukowanie zdjęć dorównujących jakością odbitkom z laboratorium fotograficznego oraz codziennych dokumentów bez komputera, z wykorzystaniem intuicyjnych funkcji druku oraz niedrogich, oddzielnych atramentów.

Rekomendowana cena detaliczna oryginalnych wkładów atramentowych HP (model 703), czarnego i trójkolorowego, wynosi 34,90 zł.

Ramy czasowe i regulamin

Konkurs trwa:

od 22.02.2011 r. (wtorek), godz. 12:00

do 02.04.2011 r. (sobota), godz. 23:59.

Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ. Serdecznie zapraszamy do udziału!

Aktualizacja:

Do tej pory czekaliśmy na Wasze zgłoszenia. Spośród wszystkich kandydatur wybraliśmy czterech blogerów, którzy otrzymają do przetestowania drukarkę Photosmart Ink Advantage eAIO i potrzebne do tego wkłady atramentowe na 10 dni:

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)