Jak zostałem fotografem - wybraliśmy uczestników

Konkurs
Konkurs
Krzysztof Basel

08.03.2011 08:00, aktual.: 01.08.2022 14:46

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Zgłosiliście sporo ciekawych kandydatur na nasz konkurs "Jak zostałem fotografem", w którym do wygrania są drukarki HP Photosmart Ink Advantage eAIO. Zgodnie z obietnicą wybraliśmy do finału czterech fotoblogerów, którzy przetestują drukarki oraz stworzą ciekawe animacje.

Do tej pory czekaliśmy na Wasze zgłoszenia. Spośród wszystkich kandydatur wybraliśmy czterech blogerów, którzy otrzymają do przetestowania drukarkę Photosmart Ink Advantage eAIO i potrzebne do tego wkłady atramentowe na 10 dni:

Konkurs składa się z dwóch zadań:

Zadanie #1

Pierwsze zadanie konkursowe polega na przygotowaniu na maksymalnie 30 wydrukach historii, w której bloger opowie nam, jak został fotografem. Wydruki powinny tworzyć prostą animację wykorzystującą np. zdjęcia, grafiki, teksty, którą bloger sfilmuje, a nagranie umieści na swoim blogu. Dla jasności dodamy, że wydruki muszą zostać wykonane na testowej drukarce HP Photosmart Ink Advantage.

Oto ciekawy przykład podobnego, chociaż o wiele bardziej rozbudowanego filmu poklatkowego:

Zadanie #2

Recenzję na temat przetestowanego urządzenia oraz film-animację należy umieścić na swoim blogu w terminie 12 dni od otrzymania produktu.

2 najlepsze recenzje wraz z animacjami zostają opublikowana na Fotoblogii, a zwycięzcy otrzymają w nagrodę po drukarce HP Photosmart Ink Advantage eAiO.

Będziemy na bieżąco informować Was na Facebooku, jak przebiegają testy oraz tworzenie animacji.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)