Jak zwiedzać podwodny świat zza obiektywu?

Jak zwiedzać podwodny świat zza obiektywu?

Fot. Andrzej Baciński
Fot. Andrzej Baciński
Krzysztof Basel
02.06.2011 16:20, aktualizacja: 01.08.2022 14:39

O tym, że nie liczą się tylko drogi sprzęt i umiejętności nurkowania, ale przede wszystkim wiedza na temat fotografii podwodnej, opowie Andrzej Baciński - fotograf i instruktor nurkowania. Na otwarty wykład zaprasza Warszawska Szkoła Fotografii.

O tym, że potrzebna jest przede wszystkim podstawowa wiedza nt. fotografii podwodnej, będzie przekonywał na otwartym wykładzie Andrzej Baciński – fotograf i instruktor nurkowania rekreacyjnego i technicznego. Już 12 czerwca w niedzielę o godzinie 11:30 w Warszawskiej Szkole Fotografii przy ul. Łazienkowskiej 14 odbędzie się bezpłatny wykład na temat fotografii podwodnej. Udział w zajęciach jest bezpłatny.

Fot. Andrzej Baciński
Fot. Andrzej Baciński

W czasie wykładu będzie można dowiedzieć się m.in., jak, gdzie i kiedy fotografować pod wodą oraz jakiego sprzętu w tym celu używać. Fotograf i nurek Andrzej Baciński opowie też o najczęstszych błędach popełnianych w fotografii podwodnej oraz o innych zastosowaniach tej dziedziny sztuki (np. w dokumentacji archeologicznej, wykorzystywaniu zdjęć do poprawy umiejętności nurkowych itp.). Tradycyjnie nie zabraknie pokazu profesjonalnych zdjęć wykładowcy, które wykonał podczas pracy pod wodą. Więcej informacji na www.wsfoto.art.pl.

Kim jest Andrzej Baciński?

Andrzej Baciński jest absolwentem Warszawskiej Szkoły Fotografii oraz Inżynierii Środowiska Politechniki Warszawskiej. Fotograf, Instruktor Trener SDI - TDI nurkowania rekreacyjnego i technicznego. Jest jednym z członków założycieli Mazowieckiego Towarzystwa Fotograficznego. Pod wodą jako jedną z pomocy naukowych wykorzystuje fotografię i wideofilmowanie.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)