Jaki jest twój "kreatywny typ osobowości"? Sprawdź to z Adobe

Jaki jest twój "kreatywny typ osobowości"? Sprawdź to z Adobe

Jaki jest twój "kreatywny typ osobowości"? Sprawdź to z Adobe
Marcin Watemborski
24.04.2019 08:08, aktualizacja: 26.07.2022 15:51

Idealna dawka motywacji na poranek. Jeśli zajmujecie się fotografią i czasem zastanawiacie się, w jakim kierunku powinien pójść wasz rozwój, może krótki test stworzony przez Adobe wam w tym pomoże. Zajmuje tylko chwilę.

Uwielbiam robić krótkie ”testy osobowości” on-line. Wiem, że to głupie, ale zawsze jestem ciekawy, co wyjdzie. Adobe uderzyło we mnie jeszcze bardziej, gdyż rozchodzi się o kreatywność. Nie uważam siebie, za specjalnie kreatywnego fotografa, bo od długiego czasu powtarzam jeden schemat, ale mniejsza o to. Ciekawe, co powie o mnie test.

Ten quiz, podobnie jak inne, opiera się na typowych ”osobowościówkach”, jak test Meyera-Briggsa czy Enneagram. Chociaż te wspomniane są zdecydowanie bardziej rozbudowane. W tym odpowiemy na kilka pytań, które właściwie nie są związane z fotografią czy kreatywnością, a mają ocenić nasze podejście do świta. Niektóre są dziwne, jak pytanie o to, czy przy wejściu do wody najpierw moczymy palce u stóp, czy skaczemy na główkę.

Obraz

Wśród typów osobowości, wyróżnionych przez Adobe znajdują się: Artysta, Myśliciel, Twórca, Producent, Marzyciel, Innowator oraz Wizjoner. Moim wynikiem był Marzyciel. Według testu, ”tam, gdzie inni widzą fakty i postawy, ja widzę symbole, metafory i ukryte znaczenia”. Brzmi to co najmniej dziwnie, ale niech będzie!

Ciekawy jestem, co niosą za sobą inne ”typy kreatywnych osobowości”. Możecie to sprawdzić na stronie quizu. Podzielcie się swoimi wynikami w komentarzach!

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)