Jalbum 8 ? sporo ciekawych nowości

Jalbum 8 ? sporo ciekawych nowości

Nowy Jalbum 8
Nowy Jalbum 8
Mateusz Gołąb
25.05.2008 08:00, aktualizacja: 02.08.2022 11:14

Jalbum w nowej wersji 8 potwierdza, że to najlepsze i najbardziej rozbudowane narzędzie do tworzenia galerii internetowych. Jalbum tworzy z naszych zdjęć miniaturki oraz nieco większe rozmiarem zdjęcia do wyświetlania a ekranie monitora, oprawia to w kod HTML gotowy do umieszczenia na stronie internetowej.

, że to najlepsze i najbardziej rozbudowane narzędzie do tworzenia galerii internetowych. Jalbum tworzy z naszych zdjęć miniaturki oraz nieco większe rozmiarem zdjęcia do wyświetlania a ekranie monitora, oprawia to w kod HTML gotowy do umieszczenia na stronie internetowej.

Wygląd galerii można dostosowywać za pomocą szablonów, a Jalbum może sam połączyć się z serwerem FTP i opublikować gotową galerię. Dużą zaletą Jalbum jest to, że dostępny jest teoretycznie dla dowolnej platformy sprzętowej i systemowej ? na stronie domowej programu znajdziecie wersję dla Windows, Mac OS X, Linuxa czy w uniwersalnej wersji dla Javy.

Nowości w Jalbum 8 to całkowite dostosowanie do drag&drop (przeciągnij i upuść), wbudowany edytor obrazu z dodatkowymi możliwościami w postaci dodatkowych pluginów (kadrowanie, usuwanie czerwonych oczu, dostosowanie koloru, jasności, kontrastu, obrót i prostowanie zdjęcia, zamiana zdjęcia na czarno-białe, wyostrzenie, rozmycie i inne (pamiętajcie, że oryginalne pliki nie zostają zmienione). Nowy Jalbum obsługuje także kanały RSS.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)