Jasna strona kadru - ruszył konkurs fotograficzny fundacji HumanDoc

Jasna strona kadru - ruszył konkurs fotograficzny fundacji HumanDoc08.10.2015 08:12
Jasna strona kadru - ruszył konkurs fotograficzny fundacji HumanDoc
Redakcja Fotoblogia.pl

Fundacja HumanDoc, Profesjonalny Sklep Fotograficzny Proclub, Instytut Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego  zapraszają wszystkich do udziału w II edycji konkursu Jasna Strona Kadru.

JASNA STRONA KADRU jest kategorią honorową konkursu fotograficznego "HumanDOC Proclub Camera" organizowanego w ramach VI Międzynarodowego Festiwalu Filmów Dokumentalnych HumanDOC.

IDEA

JASNA STRONA KADRU, to idea, do której chcemy zachęcić wszystkich szukających pozytywnych aspektów życia społecznego oraz zachęcić do pochylenia się nad relacjami międzyludzkimi zaobserwowanymi w naszym codziennym życiu, podczas interesujących podróży i nie tylko. Celem konkursu jest propagowanie pozytywnych wartości, takich jak: poszanowanie każdego życia, dobroć, solidarność, odpowiedzialność, szacunek do innych, tolerancja, empatia. Zeszłoroczna edycja zaowocowała wieloma niesamowitymi fotografiami, które dokumentowały te wartości. Tym samym dając nam powód do tego, by w tym roku zaprosić Państwa ponownie do udziału w konkursie JASNA STRONA KADRU.

417843548499826546

Konkurs ten dedykujemy Dawidowi Korneckiemu, który 7 września 2013 roku został zamordowany na ul. Grodzkiej w Krakowie. Chcemy w ten sposób godnie i szlachetnie uczcić jego piękne, choć krótkie życie, w którym kierował się pozytywnymi wartościami oraz upamiętnić jego tragiczną śmierć. Dlatego nagroda w tym konkursie nosi jego imię.

Nagroda główna:

Aparat fotograficzny Canon PowerShot G3 X

Nagroda ufundowana przez firmę Canon Polska.

Wyróżnienia:

4 x wyróżnienia: zaproszenie do udziału w wybranym bloku zaawansowanego kursu Akademii Fotografii o wartości 460zł brutto. Szczegóły bloków kursowych na stronie Akademii Fotografii.

Zapraszamy do zgłaszania zdjęć.

Szczegóły na stronach: www.jasnastronakadru.pl oraz www.humandoc.net

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)