Jason Momoa przeprasza fanów. Aktor robił zdjęcia w Kaplicy Sykstyńskiej

Jason Momoa przeprasza fanów. Aktor robił zdjęcia w Kaplicy Sykstyńskiej

Jason Momoa przeprasza fanów. Aktor robił zdjęcia w Kaplicy Sykstyńskiej
Źródło zdjęć: © Instagram
Konrad Siwik
18.05.2022 13:20, aktualizacja: 26.07.2022 13:18

Jason Momoa przeprasza fanów, którzy poczuli się urażeni jego niedawną wizytą w Kaplicy Sykstyńskiej, gdzie pstryknął zdjęcia i udostępnił kilka z nich na Instagramie. W komentarzach zwrócono uwagę, że zwykli zwiedzający nie mogą używać aparatów fotograficznych w kościele.

Filmowy Aquaman przebywał w Rzymie, gdzie kręcił dziesiątą część serii "Szybcy i wściekli" – "Fast X". Przy okazji wybrał się z grupą znajomych na wycieczkę po Watykanie. Wspólnie odwiedzili Kaplicę Sykstyńską, gdzie nie obyło się bez strzelenia kilku fotek. Serię zdjęć opublikował na Instagramie. "Uwielbiam Włochy, co za piękny początek naszego dnia spędzonego w Rzymie" – napisał w poście.

Nie trzeba było długo czekać, by niektórzy z jego fanów zwrócili uwagę, że czyn ten jest zabroniony dla większości innych odwiedzających to niezwykłe miejsce. W sekcji komentarzy zawrzało, a użytkownicy Instagrama żalili się, że zwykłym ludziom nie wolno filmować wewnątrz Kaplicy Sykstyńskiej, z kolei bogaci i sławni dostają pozwolenie.

Momoa szybko się zreflektował i w nagraniu opublikowanym następnego dnia przeprosił za ten incydent. "Chcę tylko wyrazić mój absolutny podziw dla Włochów i tego pięknego kraju. Chcę przeprosić za wszelkie przejawy braku szacunku, kocham waszą kulturę i historię" – napisał aktor. W nagraniu wyjaśnił dodatkowo, że nie zdawał sobie sprawy, iż to, co robi, może być postrzegane jako brak szacunku lub naruszenie zasad.

"Zachowywałem się z szacunkiem i pytałem o zgodę na to, co wydawało mi się w porządku. Nigdy nie chciałabym zrobić niczego, co mogłoby naruszyć czyjąś kulturę. Jeśli tak się stało, przepraszam. Nie było to moim zamiarem. Zapłaciłem za tę prywatną chwilę i dałem ładny datek na rzecz kościoła. Kocham was. Przepraszam, jeśli was uraziłem" – podsumował Momoa.

Konrad Siwik, dziennikarz Fotoblogii

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)