Jeden z najbardziej szalonych filmików z GoPro jaki ostatnio widzieliśmy

Jeden z najbardziej szalonych filmików z GoPro jaki ostatnio widzieliśmy

Jeden z najbardziej szalonych filmików z GoPro jaki ostatnio widzieliśmy
Marcin Falana
22.01.2015 07:30, aktualizacja: 23.01.2015 11:41

Wszystkim, którym brakuje sportów zimowych i lubią dobrą produkcję zachęcamy do obejrzenia ostatniego filmu jednego z najlepszych narciarzy na świecie. Materiał błyskawicznie stał się hitem na YouTube.

Candide Thovex to jeden z najlepszych narciarzy na świecie, a jego ostatni filmik „One of those days 2", od 15 stycznia osiągnął już prawie 8 milionów odsłon. Po tym, co zobaczyłem, trudno się dziwić, Film jest nakręcony z pomysłem i zawiera zapierający dech w piersiach zjazd z kilkoma naprawdę trudnymi trickami.

W swoim materiale Candide osiągnął większy realizm, niż w innych tego typu produkcjach, dzięki umiejętnemu wykorzystaniu techniki slow motion i pozostawieniu prawdziwej ścieżki dźwiękowej, zamiast dodawania muzyki jako podkładu. Oczywiście sednem jest niesamowita jazda narciarza. Ciekawym zabiegiem jest też narracja w pierwszej osobie na początku filmu, dzięki czemu możemy się poczuć, jakbyśmy byli na miejscu słynnego narciarza. Świetne wrażenie robi w szczególności ujęcie, kiedy Candide zakłada okulary i widzimy go bez kamery w lustrze. Autor w umiejętny sposób dawkuje napięcie, dzięki czemu nie nudzimy się przez cały pięciominutowy film.

One of those days 2 - Candide Thovex

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)