Robiła jedno selfie codziennie przez 8 lat. Efekt jest wspaniały!

Robiła jedno selfie codziennie przez 8 lat. Efekt jest wspaniały!
Źródło zdjęć: © © Eadington / [YouTube](https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=Ec9T__AexyU)
Marcin Watemborski

07.05.2018 07:07, aktual.: 26.07.2022 18:02

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Zawsze, gdy widzę projekty typu ”jedno selfie dziennie” i konsekwencję twórców – jestem pod ogromnym wrażeniem. Podziwiam to, że faktycznie twórcy trzymają się tego i na późniejszych timelapsach pokazują efekt wieloletniej pracy. Tutaj jestem pełen podziwu tym bardziej, bo autorka wytrzymała aż 8 lat!

Eadington zaczęła realizować swój projekt, gdy miała 14 lat. Nie była zadowolona ze swojego wyglądu, jak większość nastolatek. Postanowiła dokumentować swoje dorastanie, by zobaczyć jak się zmienia w ciągu lat. Obecnie studiuje wzornictwo i może być naprawdę dumna ze swojego projektu. Zajął jej on aż 8 lat.

8 Years: Picture Every Day (Age 14-22)

Obecnie młoda kobieta ma 22 lata i ostatnio złożyła efekt swojej wieloletniej pracy w ponad 3-minutowy filmik poklatkowy. Widać w nim, jak zmieniła się przez ostatnie 8 lat – z nieśmiałej dziewczynki w pewną siebie, uśmiechniętą kobietę. Każdego dnia konsekwentnie robiła jedno selfie.

Moja decyzja o zaczęciu projektu zapadła głównie dlatego, że nie podobałam się sobie, gdy miałam 14 lat. Miałam nadzieję, że gdy dorosnę będę mogła porównać to, jak wyglądałam i będę mogła myśleć lepiej o sobie w przyszłości. Myślę, że tak teraz jest.

Dziewczyna wspomina o tym, że zanim zaczęła widziała kilka takich projektów, wykonywanych głównie przez chłopaków i była ciekawa, jak by to wyglądało w przypadku kobiety. Z czasem z projektu o dorastaniu, zdjęcia zmieniły się w dokumentowanie ważnych chwil w życiu Eadington. Starała się robić zdjęcia każdego dnia w ważnych momentach.

Co ciekawe – dziewczyna planuje kontynuować projekt. Jestem naprawdę ciekawy, za ile lat zobaczymy jego kolejną część. Obserwujcie jej kanał na YouTube, by być na bieżąco.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)