Jedno z najbardziej wzruszających zdjęć ostatnich tygodni

Jedno z najbardziej wzruszających zdjęć ostatnich tygodni

Jedno z najbardziej wzruszających zdjęć ostatnich tygodni
Źródło zdjęć: © © Troy Moth
Marcin Falana
29.09.2017 08:37, aktualizacja: 26.07.2022 18:19

Zobaczcie zdjęcie, które zapada w pamięć i jest świadectwem naszej cywilizacji. Zdjęcie, którego autor czekał prawie miesiąc z jego publikacją na Instagramie.

W obecnych czasach dobre zdjęcie nie musi czekać na konkurs fotograficzny by przykuć uwagę szerszej publiczności. Tak właśnie stało się ze zdjęciem niedźwiedzia na wysypisku śmieci, które wykonał Troy Moth. Fotografia doprowadziła autora kilkakrotnie do płaczu z powodu smutnego losu dzikiego zwierzęcia.

"Kiedy przyjechałem na wysypisko to płomienie sięgały wyżej od niedźwiedzia. Zaniemówiłem, byłem w kompletnym szoku po tym co zobaczyłem. Kiedy skończyłem robić zdjęcie, niedźwiedź odwrócił się i powoli zszedł w dół gdzie się paliło i znikną mi z oczu. Nie wrócił w czasie kiedy tam byłem. Obrobienie tego zdjęcia zajęło mi bardzo dużo czasu i nadal nie wiem co o nim myślę. Jest to jedyne zdjęcie, które zrobiłem, które doprowadziło mnie przy kilkakrotnie do łez."

Widać, że fotograf ma oko do zwierzą. Na jego Instagramie znajdziecie świetne zdjęcia psa i nastrojowe krajobrazy, które mimo że są obrobione w podobnym klimacie przyciągają raczej pozytywną i ciepłą atmosferą.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)