Jego mina to przestroga dla innych. Oto 21‑latek, który trafi na 24 lata do więzienia przez głupotę

Jego mina to przestroga dla innych. Oto 21-latek, który trafi na 24 lata do więzienia przez głupotę
Marcin Watemborski

03.05.2021 10:44, aktual.: 26.07.2022 14:28

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W pierwszej chwili, gdy zobaczyłem tę minę, wydawała mi się ona zabawna. Szok i niedowierzanie. Po zapoznaniu się ze sprawą już tak śmiesznie nie jest. Ten młody chłopak odpowiada za odebranie życia 24-letniej matce rocznej córeczki, które potrącił, ścigając się autem.

Cameron Herrin został oskarżony o spowodowanie śmierci 2 osób: 24-letniej matki oraz jej rocznej córeczki. Do tragedii doszło 23 maja 2018 roku, a jej powodem były brawura i głupota wówczas 18-letniego chłopaka.

Z okazji ukończenia szkoły Herrin dostał przepiękny samochód – Forda Mustanga. Ucieszony nastolatek postanowił sprawdzić możliwości auta ścigając się ze swoim kolegą Johnem Barrineau na Bayshore Boulevard (Tampa, Floryda, USA). Jadąc z prędkością 160 km/h, Herrin wjechał w Jessikę Reisinger-Raubenolt, która prowadziła wózek ze swoją roczną córeczką. Obie zginęły na miejscu.

Judge delivers sentencing for Cameron Herrin

Film, który widzicie powyżej, pokazuje końcowe posiedzenie sądu, na którym ogłaszany jest wyrok (od 7:59). W pierwszej chwili chłopak usłyszał o 9 latach pozbawienia wolności, a później o 15 kolejnych za przekroczenie prędkości i spowodowanie śmierci 2 osób. Łączny czas, który spędzi w więzieniu to 24 lata. Oczywiście ma prawo złożyć apelację, ale nie w tym rzecz.

Mina, którą widać w czasie 8:15 rozeszła się wiralowo w internecie. Widać tam po prostu szok i niedowierzanie połączone z przerażeniem. To doskonała przestroga dla innych nastolatków, którzy przez brak wyobraźni mogą zniszczyć życie nie tylko innym, ale też sobie.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (42)
Zobacz także