Jego zdjęcia są techniczne doskonałe i pełne dobrego humoru. To trzeba zobaczyć

Jego zdjęcia są techniczne doskonałe i pełne dobrego humoru. To trzeba zobaczyć

Jego zdjęcia są techniczne doskonałe i pełne dobrego humoru. To trzeba zobaczyć
Źródło zdjęć: © © Dick van Duijn / [Instagram](https://www.instagram.com/dickvanduijn/)
Marcin Watemborski
12.11.2021 11:53, aktualizacja: 12.11.2021 15:57

Dick van Duijn jest miłośnikiem dzikiej przyrody, który uwielbia przekazywać swoim odbiorcom pozytywną energię za sprawą fotografii. Kadry tego artysty są nie tylko zabawne, ale też technicznie dopracowane. Bez wątpienia można się w nich zakochać.

Dick van Duijn koncentruje się w swojej twórczości na fotografii zwierząt. Wiele jego zdjęć okrążyło internet i stało się wiralowymi hitami, jak przykładowo fotka świstaka wąchającego kwiatek. Dobry humor to podstawa jego zdjęć.

Ostatnią ze swoich podróży Dick odbył do Belgii, gdzie marzył o fotografowaniu wiewiórek wśród jesiennych liści. Kolorystycznie wyglądają one przepięknie. Zrealizowanie kilku naprawdę dobrych zdjęć wymagało od artysty cierpliwości i poświęceń. Był na stanowisku już godzinę przed wschodem słońca i skończył fotografowanie tuż przed zachodem.

8 godzin ciągłego obserwowania zwierząt nie poszło na marne. Dickowi udało się zarejestrować wyjątkowe kadry. Wiewiórki to jeden z ulubionych tematów tego fotografa, ponieważ zrobienie im dobrego zdjęcia graniczy z cudem. Te małe stworzenia są niesamowicie szybkie i zwinne, więc większość zdjęć wychodzi nieostrych, ale jak już się uda, to jest na co popatrzeć.

Więcej zdjęć znajdziecie na Instagramie.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)