Jeśli dobrze ci idzie na Adobe Stock, dostaniesz roczny abonament CC za darmo

Jeśli dobrze ci idzie na Adobe Stock, dostaniesz roczny abonament CC za darmo

Jeśli dobrze ci idzie na Adobe Stock, dostaniesz roczny abonament CC za darmo
Marcin Watemborski
17.09.2018 11:33, aktualizacja: 26.07.2022 16:08

Zdjęcia stockowe to dla wielu fotografów sposób na życie. Jeśli ktoś potrafi ująć kadry, które zaczną się dobrze sprzedawać, może całkiem nieźle zarobić. Dodatkowym profitem od Adobe jest roczna darmowa subskrypcja na pakiet Creative Cloud, warty 600 dolarów.

Adobe Stock walczy o to, by ich bibliotek zdjęć stockowych była jak największa. Po wejściu we współpracę z Fotolią, potęga serwisu znacznie wzrosła. By podziękować swoim użytkownikom za wsparcie i dodatkowo ich docenić, Adobe postanowiło rozdać za darmo roczną subskrypcję na aplikacje komputerowe i mobilne.

Oczywiście, by móc otrzymać darmową subskrypcję, musicie spełnić kilka warunków. Na waszym koncie na Adobe Stock musi być zatwierdzone co najmniej 300 obrazów (wliczają się w to również ilustracje i grafiki wektorowe) lub musicie mieć dochód w wysokości 500 dolarów i większy w okresie 1.01.2018-31.12.2018. Jeśli chcecie mieć pakiet wszystkich aplikacji, to samo musi dotyczyć twórczości wideo. Ci, którzy spełniają wymagania, już otrzymali subskrypcję.

Oferta jest ograniczona do pierwszych 2000 użytkowników na pakiet wszystkich aplikacji, natomiast do 20 000 w przypadku planu fotograficznego. Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej Adobe Stock.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)