Jeśli wierzysz w swój talent, wszystko jest możliwe. Zobacz portrety Claudio Luiza

Jeśli wierzysz w swój talent, wszystko jest możliwe. Zobacz portrety Claudio Luiza08.06.2018 13:11
Wszystko zaczęło się, kiedy dostał od rodziców swój pierwszy aparat. Wkrótce po tym wygrał w konkursie Canona T5. Wtedy zrodziła się w nim pasja do fotografii portretowej.
Wszystko zaczęło się, kiedy dostał od rodziców swój pierwszy aparat. Wkrótce po tym wygrał w konkursie Canona T5. Wtedy zrodziła się w nim pasja do fotografii portretowej.
Źródło zdjęć: © © Claudio Luiz / [Instagram](https://www.instagram.com/luizclas/?hl=pl)
Monika Homan

Claudio Luiz jest fotografem portretowym, któremu udało się wypracować własny styl. Piękne twarze, ciepła, brunatna kolorystyka i instagramowy look to coś, co charakteryzuje jego zdjęcia. Rzućcie na nie okiem.

Luiz Claudio to młody fotograf z Sao Paulo w Brazylii. Początkowo wiele osób nie doceniało go ze względu na sprzęt, jaki posiadał. Jednak Luiz był zdeterminowany i nie pozwalał, by to na niego wpłynęło. Starał się stworzyć własny styl, żeby wyróżnić się na rynku fotografii.
Luiz Claudio to młody fotograf z Sao Paulo w Brazylii. Początkowo wiele osób nie doceniało go ze względu na sprzęt, jaki posiadał. Jednak Luiz był zdeterminowany i nie pozwalał, by to na niego wpłynęło. Starał się stworzyć własny styl, żeby wyróżnić się na rynku fotografii.© © Claudio Luiz / [Instagram](https://www.instagram.com/luizclas/?hl=pl)
Zaczął publikować swoje zdjęcia na Instagramie i szukał tam dla siebie inspiracji. Dziś ma prawie 200 tys. obserwujących. Obecnie fotografuje Canonem EOS 6D z obiektywem Canon EF 35 mm f/1.4.
Zaczął publikować swoje zdjęcia na Instagramie i szukał tam dla siebie inspiracji. Dziś ma prawie 200 tys. obserwujących. Obecnie fotografuje Canonem EOS 6D z obiektywem Canon EF 35 mm f/1.4.© © Claudio Luiz / [Instagram](https://www.instagram.com/luizclas/?hl=pl)
Jego styl jest na tyle charakterystyczny, że nie musi podpisywać swoich zdjęć, żeby ludzie rozpoznali, kto jest ich twórcą.
Jego styl jest na tyle charakterystyczny, że nie musi podpisywać swoich zdjęć, żeby ludzie rozpoznali, kto jest ich twórcą.© © Claudio Luiz / [Instagram](https://www.instagram.com/luizclas/?hl=pl)

Stworzył nawet własną kolekcję presetów do Lightrooma i Photoshopa, którą sprzedaje na swojej stronie.

Warto wspomnieć, że Luiz nie zdążył jeszcze skończyć studiów, a już osiąga sukcesy w fotografii.
Warto wspomnieć, że Luiz nie zdążył jeszcze skończyć studiów, a już osiąga sukcesy w fotografii.© © Claudio Luiz / [Instagram](https://www.instagram.com/luizclas/?hl=pl)
  • Nigdy wcześniej nie pracowałem, a teraz jestem w stanie utrzymać się z robienia zdjęć - mówi Luiz.
Nie łatwo było tu dotrzeć i wiem, że jeszcze wiele musze się nauczyć. Dziś mogę powiedzieć, że jeśli wierzysz w swój talent, nie poddawaj się. Próbuj tak długo, jak możesz - mówi Claudio.
Nie łatwo było tu dotrzeć i wiem, że jeszcze wiele musze się nauczyć. Dziś mogę powiedzieć, że jeśli wierzysz w swój talent, nie poddawaj się. Próbuj tak długo, jak możesz - mówi Claudio.© © Claudio Luiz / [Instagram](https://www.instagram.com/luizclas/?hl=pl)
Zdjęcia wykorzystane za zgodą autora.
Zdjęcia wykorzystane za zgodą autora.© © Claudio Luiz / [Instagram](https://www.instagram.com/luizclas/?hl=pl)
Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)