Jubileuszowe wydanie magazynu dla podróżników FotoGea

Jubileuszowe wydanie magazynu dla podróżników FotoGea

Jubileuszowa Fotogea - Maj 2011
Jubileuszowa Fotogea - Maj 2011
Łukasz Łusiak
11.05.2011 12:10, aktualizacja: 11.05.2011 14:10

Można już pobrać nowy numer majowego bezpłatnego miesięcznika o fotografowaniu i podróżach. Magazyn istnieje w Sieci od roku, najnowsze wydanie jest więc jubileuszowe. Pora na krótkie podsumowanie.

Powstały przed rokiem miesięcznik stworzyła grupa znajomych i przyjaciół, których połączyły dwie pasje. Były to fotografia (foto) oraz podróżowanie i poznawanie Ziemi (greckie słowo gē oznacza ziemię). Z połączenia obu wyrazów powstała FotoGea - nazwa tworzonego przez nich miesięcznika.

Obraz

Jak podsumowuje ten okres redaktor naczelny Marek Waśkiel?

Kiedy ponad rok temu przystąpiliśmy do realizacji pierwszego numeru miesięcznika FotoGeA.com, wiedzieliśmy, że jest to eksperyment. Bezpłatny miesięcznik kolportowany w sieci – nikt z nas nie zdawał sobie sprawy jak przyjmą taki projekt Czytelnicy. Życzliwa reakcja znacznie przerosła nasze oczekiwania! Dziś po roku jego wydawania mamy kilka tysięcy stałych prenumeratorów i ponad 30 tys. unikalnych pobrań miesięcznie. Grono naszych przyjaciół na Facebooku to ponad 1200 osób. Dostajemy wiele e-maili i staramy się przygotowywać kolejne numery zgodnie z zawartymi w nich sugestiami. Staliśmy się też miejscem wielu dziennikarskich i fotograficznych debiutów. Za wszystkie głosy wsparcia i życzenia z okazji pierwszych urodzin serdecznie dziękujemy!

Jak widać, projekt został przychylnie przyjęty przez fotografików-internautów. Twórcą magazynu życzymy dalszych sukcesów i ciekawych pomysłów na artykuły, które i w tym numerze stoją na wysokim poziomie. W rocznicowym 113-stronicowym numerze z maja 2011 zajrzymy do Lwowa, Burkina Faso, Madagaskaru (pokonywanym na rowerze!), Syrii, na wyspy Galapagos.

Montenegro :)
Montenegro :)

Polecam artykuł o Montenegro - to niezwykle piękny zakątek Europy, o którym (na szczęście) nie wszyscy jeszcze słyszeli.

Magazyn gotowy do pobrania na stronie GotoGea po wcześniejszej rejestracji.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)