Junebug Weddings wybrało najlepszych fotografów ślubnych

Junebug Weddings wybrało najlepszych fotografów ślubnych
Źródło zdjęć: © © Célestine Aerden
Justyna Kocur-Czarny

20.12.2019 11:10, aktual.: 20.12.2019 14:16

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Do konkursu zgłoszono tysiące zdjęć, spośród których jury wybrało 50 najlepszych. Wśród wyróżnionych znaleźli się Polacy: Barbara Duchalska oraz Darek Łukasik.

Junebug Weddings to serwis dla ślubnych usługodawców i par młodych, który wyznacza trendy. Od ogromnych międzykulturowych wesel po kameralne ceremonie przy zachodzie słońca - prezentowane tutaj zdjęcia charakteryzują się wysoką jakością i indywidualnym stylem. W ramach swojej działalności Junebug Weddings wybiera najlepsze zdjęcia zaręczynowe, zachwycające sesje wykonane w pięknych lokalizacjach oraz to na co wszyscy najbardziej czekają, czyli najlepsze zdjęcia ślubne roku.

W tym roku jury wyróżniło między innymi pracę Barbary Duchalskiej, która zrealizowała sesję ślubną w Lubiążku k. Wrocławia. Polka wykonuje reportaże ślubne dopiero od trzech lat, a jednym z pierwszych miejsc, z których czerpała inspirację było właśnie... Junebug Weddings. To pokazuje, że ciężka praca pomaga w spełnianiu marzeń.

Obraz
© © Barbara Duchalska

Wyjątkowy portret panny młodej stworzył z kolei Darek Łukasik, który jest częścią duetu Nina & Darek. Nostalgiczne zdjęcie zostało wykonane w Glen Etive w Szkocji. Wszystkim wyróżnionym gratulujemy i życzymy kolejnych fantastycznych kadrów.

To, co najbardziej mnie urzeka w zdjęciach ślubnych to nieoczywistość. Zaskakujący kadr, wieloplanowość i refleks fotografa są elementami, które sprawiają, że dane zdjęcie na długo zapada mi w pamięć. Oglądanie wyników światowych konkursów fotografii ślubnej jest wspaniałą lekcją i inspiracją. A tych, nigdy za wiele.

Obraz
© © Darek Łukasik

Całą galerię nagrodzonych zdjęć możecie obejrzeć na Junebugweddings.

Obraz
© © Roberto Ramos
Obraz
© © Candice Anderson
Obraz
© © Ronnie Hill
Obraz
© © Emma Johnson
Obraz
© © Midhat Mulabdic
Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)