Junebug Weddings wybrało najlepszych fotografów ślubnych

Junebug Weddings wybrało najlepszych fotografów ślubnych

Junebug Weddings wybrało najlepszych fotografów ślubnych
Źródło zdjęć: © © Célestine Aerden
Justyna Kocur-Czarny
20.12.2019 11:10, aktualizacja: 20.12.2019 14:16

Do konkursu zgłoszono tysiące zdjęć, spośród których jury wybrało 50 najlepszych. Wśród wyróżnionych znaleźli się Polacy: Barbara Duchalska oraz Darek Łukasik.

Junebug Weddings to serwis dla ślubnych usługodawców i par młodych, który wyznacza trendy. Od ogromnych międzykulturowych wesel po kameralne ceremonie przy zachodzie słońca - prezentowane tutaj zdjęcia charakteryzują się wysoką jakością i indywidualnym stylem. W ramach swojej działalności Junebug Weddings wybiera najlepsze zdjęcia zaręczynowe, zachwycające sesje wykonane w pięknych lokalizacjach oraz to na co wszyscy najbardziej czekają, czyli najlepsze zdjęcia ślubne roku.

W tym roku jury wyróżniło między innymi pracę Barbary Duchalskiej, która zrealizowała sesję ślubną w Lubiążku k. Wrocławia. Polka wykonuje reportaże ślubne dopiero od trzech lat, a jednym z pierwszych miejsc, z których czerpała inspirację było właśnie... Junebug Weddings. To pokazuje, że ciężka praca pomaga w spełnianiu marzeń.

Obraz
© © Barbara Duchalska

Wyjątkowy portret panny młodej stworzył z kolei Darek Łukasik, który jest częścią duetu Nina & Darek. Nostalgiczne zdjęcie zostało wykonane w Glen Etive w Szkocji. Wszystkim wyróżnionym gratulujemy i życzymy kolejnych fantastycznych kadrów.

To, co najbardziej mnie urzeka w zdjęciach ślubnych to nieoczywistość. Zaskakujący kadr, wieloplanowość i refleks fotografa są elementami, które sprawiają, że dane zdjęcie na długo zapada mi w pamięć. Oglądanie wyników światowych konkursów fotografii ślubnej jest wspaniałą lekcją i inspiracją. A tych, nigdy za wiele.

Obraz
© © Darek Łukasik

Całą galerię nagrodzonych zdjęć możecie obejrzeć na Junebugweddings.

Obraz
© © Roberto Ramos
Obraz
© © Candice Anderson
Obraz
© © Ronnie Hill
Obraz
© © Emma Johnson
Obraz
© © Midhat Mulabdic
Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)