Już niedługo zobaczymy najlepsze zdjęcia koncertowe w warszawskiej Progresja Cafe

Już niedługo zobaczymy najlepsze zdjęcia koncertowe w warszawskiej Progresja Cafe

Już niedługo zobaczymy najlepsze zdjęcia koncertowe w warszawskiej Progresja Cafe
Źródło zdjęć: © © Materiały prasowe
Marcin Watemborski
24.01.2017 15:16, aktualizacja: 26.07.2022 18:39

Shoot’em All to IV Warszawska Wystawa Fotografii koncertowej. Nazwa, która nawiązuje do legendarnego albumu Metalliki, od razu zdradza, że zobaczymy na niej wiele zdjęć z koncertów rockowych, ale nie tylko.

Tegoroczna edycja wystawy Shoot’em All przeniesie odbiorców w świat polskiej muzyki. Główną ideą przedsięwzięcia jest pokazanie różnorodności rodzimej muzyki oraz sposobu, w jaki prezentują się na scenie polscy twórcy.

Obraz
© © Materiały prasowe

Na IV Warszawskiej Wystawie Fotografii Koncertowej zostanie pokazanych ponad 50 zdjęć, wśród których znajdziecie wiele perełek. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Aga Krysiuk – artystka, która zajmuje się tworzeniem portretów muzyków, używając do tego starych płyt winylowych.

Obraz
© © Materiały prasowe

Organizatorzy, Kara Rokita i Wojtek Dobrogojski, zaprosili do udziału aż 18 fotografów. Swoje prace zaprezentują: Kara Rokita, Wojtek Dobrogojski, Rafał Klęk, Bartek Muracki, Jasio Iwanow, Rafał Kudyba, Grzesiek Kszczotek, Dominik Malik, Darek Kawka, Michał Młynarczyk, Michał Murawski, Rafał Brzeziński, Ewelina Eliasz, Radek Zawadzki, Janek Fronczak, Karolina Lewandowska, Piotr Tarasiewicz oraz gość specjalny – Aga Krysiuk.

Obraz
© © Materiały prasowe

Wystawa jest bezpłatna i będzie trwała do końca lutego. Wernisaż odbędzie się 28 stycznia o godzinie 19:00. Jako patron wydarzenia zapraszamy Was serdecznie do Progresja Cafe (Fort Wola 22, Warszawa).

Obraz

Więcej informacji znajdziecie na Facebooku oraz na stronie wydarzenia.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)