Kadry ze świata, czyli podróże okiem Polaków

Kadry ze świata, czyli podróże okiem Polaków

Indie
Indie
Źródło zdjęć: © © Jakub Śliwa
Hanna Rosół
17.03.2014 12:05, aktualizacja: 26.07.2022 20:00

Ruszyła IV edycja konkursu "Kadry ze świata - podróże okiem Polaków". To świetna okazja, żeby poddać swoje zdjęcia ocenie profesjonalistów, ale też pomóc spełnić marzenia dzieci z domów dziecka.

Tym, co wyróżnia konkurs organizowany przez fundację Kadry ze świata, jest przede wszystkim cel całego przedsięwzięcia. Od 4 lat jury wybiera spośród nadesłanych zgłoszeń prace, które są przedmiotem licytacji lub podlegają innej formie sprzedaży (np. w postaci kalendarzy podróżniczych), a zebrane w ten sposób fundusze są przeznaczane na organizację podróży marzeń dla dzieci. Dwadzieścia najlepszych zdjęć otrzyma tytuł Kadr Roku 2014.

Obraz

Organizatorzy czekają na zdjęcia z całego świata zrobione przez polskich podróżników. Tematem zgłaszanych fotografii powinny być portrety, krajobrazy, zabytki i odwiedzane miejsca.

Projekt podzielony jest na 4 etapy:

  • Konkurs fotograficzny – zgłaszane zdjęcia są oceniane przez profesjonalistów. Zadaniem jury jest wyłonienie najlepszych Kadrów Roku 2014, które mają promować projekt i w pierwszej kolejności zostaną wystawione na sprzedaż.
  • Warsztaty fotograficzno-podróżnicze dla wychowanków domu dziecka.
  • Podróż marzeń dla najbardziej zaangażowanych uczestników warsztatów.
  • Organizacja wystaw Kadrów Roku 2014 w wielu miejscach w Polsce.

W tym roku nadesłane prace będą oceniać Andrzej Zygmuntowicz, Zbigniew Furman, Michał Kochańczyk, Filip Bobek i Roderyk Więcek.

Zgłoszenia można wysyłać do 30 marca 2014.

Więcej informacji na temat konkursu oraz formularz zgłoszeniowy znajdziecie na stronie www.kadryzeswiata.pl

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)