Kamerzysta BBC znokautowany przez barana ciosem prosto w klejnoty

Kamerzysta BBC znokautowany przez barana ciosem prosto w klejnoty

Kamerzysta BBC znokautowany przez barana ciosem prosto w klejnoty
Marcin Watemborski
19.11.2020 07:56, aktualizacja: 26.07.2022 14:39

Praca kamerzystów programów o zwierzętach nie zawsze bywa przyjemna. Wiecie – ryzyko związane z atakiem zawsze istnieje. Przekonał się o tym kamerzysta BBC, który nagrywał poirytowanego barana owcy kameruńskiej.

Zawsze, ale to zawsze należy uważać podczas pracy ze zwierzętami – nawet tymi domowymi. Nigdy nie wiadomo, co im odbije i jak to się skończy. Podczas kręcenia materiału o owcach kameruńskich, kamerzysta BBC dostał cios poniżej pasa i to dosłownie.

Mimo tego, że przy pierwszym podejściu barana udało mu się zasłonić, ten wykonał nagły zwrot i rozłożył mężczyznę na łopatki. Mimo tego, że wygląda to zabawnie, to jednak takie nie było. Chyba każdy facet zna ten ból.

Cameraman smacked in the nuts by angry sheep 😱 - BBC

Owca kameruńsa to rasa owiec domowych pochodzących z zachodniej Afryki. To bardzo niewymagające, małe zwierzęta, których nie trzeba nawet strzyc. Ich charakterystyczną cechami charakterystycznymi są: bujna grzywa na piersi oraz szeroko rozstawione, twarde rogi.

W hodowli te zwierzęta potrzebują dobrej ochrony przed deszczem, dobrej jakości siana, stałego dostępu do wody i lizawki. Owce kameruński często są wykorzystywane do wypasania na nieużytkach i nie potrzebują wysokoenergetycznej paszy. Największą wagę w kwestii ich zdrowia należy przyłożyć do zębów i racic. Poza tym, to całkiem bezproblemowe i radosne zwierzęta.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)