Kamuflaże Stealth Gear - by stać się naprawdę niewidocznym

Kamuflaże Stealth Gear - by stać się naprawdę niewidocznym
Ola Błażowska

18.06.2010 15:00, aktual.: 01.08.2022 15:16

Firma Stealth Gear ogłosiła, że w lipcu rozpocznie sprzedaż różnego rodzaju atrybutów kamuflujących dla fotografów pracujących w terenie i chcących wtopić się w tło. W asortymencie firmy znajdziemy zarówno niewielkie namioty, jak i ubrania, a także elementy maskujące na sprzęt fotograficzny. Ich twórcy zapewniają, że sprzęt zda nawet najtrudniejszy egzamin - opracowywali go około roku!

Jeśli nie zauważyliście, wyjaśniam, że namiot na zdjęciu jest w typowym wzorze kamuflującym dla rejonów Wielkiej Brytanii. To właśnie brak materiałów właściwych dla danego krajobrazu, był bodźcem dla twórców serii akcesoriów maskujących. Craig Derbyshire, dyrektor zarządzający firmą Stealth Gear twierdzi, że brytyjski rynek nasycony jest elementami kamuflującymi właściwymi dla krajobrazów Stanów Zjednoczonych, oraz przeznaczony bardziej do myślistwa niż fotografii. 12 miesięcy pracy projektantów zaowocowało serią akcesoriów, które firma udostępni do sprzedaży już w lipcu.

Cena sprzętu na razie nie jest znana. Wiemy tylko, że będzie można kupować go za pośrednictwem strony, a pierwsze produkty udostępnione do sprzedaży to rękawiczki i kamuflaże na sprzęt fotograficzny. Z asortymentem firmy możecie zapoznać się na stronie producenta.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)