Kandydaci do tytułu Mister Global zapozowali w strojach ludowych

Kandydaci do tytułu Mister Global zapozowali w strojach ludowych

Kandydaci do tytułu Mister Global zapozowali w strojach ludowych
Źródło zdjęć: © © Mister Global / [Instagram](https://www.instagram.com/officialmisterglobal/)
Marcin Watemborski
18.03.2022 11:12, aktualizacja: 26.07.2022 13:21

Oprócz konkursu Miss World, który wygrała Polka Karolina Bielawska, na świecie są również organizowane konkursy dla mężczyzn. Kandydaci do tytułu Mister Global pokazali się niedawno w strojach ludowych. Niektóre z nich potrafią nieźle zaskoczyć.

Konkursy piękności przeważnie kojarzymy z kobietami. Kompletnie niesłusznie! Te są również organizowane dla panów i jest ich całe mnóstwo. Jak nietrudno się domyślić, koncentrują się one na fizyczności, mimo tego, że podczas zawodów są kategorie dotyczące tańca czy elokwencji.

Podobno pierwszym konkursem piękności było współzawodnictwo o tytuł Miss America w 1921 roku. Dotyczyło ono jedynie Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej. Dziś jest inaczej – praktycznie każdy kraj ma swoje zawody zarówno dla pań i panów.

Dzisiaj skoncentrujemy się na konkursie, który jest prowadzony w Tajlandii od 8 lat. Chodzi o Mister Global. Jedną z dziedzin współzawodnictwa jest zaprezentowanie się w ludowym stroju swojego kraju. Jednak nie wszyscy kandydaci w takich mogli wystąpić, gdyż niektóre państwa takowych nie mają.

Niestety w tym roku nie ma przedstawiciela Polski, ale strój ludowy reprezentanta Republiki Czeskiej wizualnie jest trochę zbliżony. Jakby nie patrzeć kultura naszych dwóch państw również jest podobna. Interesujący zaś jest ubiór kandydata z Kuby, który ma kapelusz i lniane, zwiewne ubrania – nie jest to niczym charakterystycznym. Za to rzućcie okiem na pana z USA – ten to miał rozmach!

Więcej zdjęć kandydatów na Mistera Global znajdziecie na Instagramie.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)