Kardynałek rodem z Angry Birds. Zdjęcie robi furorę w sieci

Kardynałek rodem z Angry Birds. Zdjęcie robi furorę w sieci

Kardynałek na zdjęciu do złudzenia przypomina bohatera gry Angry Birds.
Kardynałek na zdjęciu do złudzenia przypomina bohatera gry Angry Birds.
Źródło zdjęć: © Facebook | Scott Taylor
Marcin Watemborski
18.01.2023 12:38

Chyba nie ma osoby, która nigdy nie grała lub chociaż nie widziała popularnej gry mobilnej Angry Birds. Pewien fotograf uchwycił czerwonego kardynałka w locie, który wygląda jak żywcem wyjęty ze wspomnianej produkcji. Ma nawet adekwatną do jej tytułu minę. Internauci zachwycili się tą fotografią.

Angry Birds to prosta i odprężająca gra mobilna, która polega na wystrzeliwaniu z procy różnokolorowych ptaków, by stawić czoła antagonistom pod postacią zielonych świnek. Ta produkcja jest hitem od czasu, gdy ukazała się jej pierwsza wersja. Bez względu na edycję, głównymi ptako-pociskami są czerwone kardynałki.

Fotograf Scott Taylor jest miłośnikiem dzikiej przyrody, a jego rodzice wspierają pasję syna. Pewnego dnia ojciec dał mu znać, że w okolicy karmnika zbiera się mnóstwo kolorowych ptaków. Scott czym prędzej ruszył do rodzinnego domu z aparatem, by upolować smakowite kadry. Wśród nich był charakterystyczny bohater gry.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Artysta zaczął fotografować kardynałka, by ując go w locie. W pewnym momencie ptak leciał bezpośrednio w stronę Scotta, a ten wykonał kilka zdjęć. Udało mu się zrobić jeden bardzo ciekawy kadr, na którym ptak ma skrzydła tuż przy ciele i wygląda jak wystrzelony z procy – zupełnie jak w Angry Birds. Po zgraniu zdjęć na komputer Taylor opublikował fotografię w mediach społecznościowych.

Zdjęcie kardynałka rozeszło się w sieci jak świeże bułeczki. Internauci od razu zwrócili uwagę na minę zwierzęcia, która do złudzenia przypominała stworzenie z popularnej gry. Jakby nie patrzeć, faktycznie wygląda na "wkurzonego ptaka".

Marcin Watemborski, redaktor prowadzący Fotoblogii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)