Staruszka pozowała do zdjęcia na "lodowym tronie". Fala porwała ją w głąb morza

Kobieta pozuje na "lodowym tronie".
Kobieta pozuje na "lodowym tronie".
Źródło zdjęć: © © Catherine Streng
Kasia Piotrowska

04.03.2019 08:57, aktual.: 26.07.2022 15:55

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

"Zawsze chciałam być królową" pomyślała 77-letnia kobieta, kiedy postanowiła zrobić sobie zdjęcie na bryle lodu w kształcie tronu. Nie spodziewała się, że fala porwie ją wraz z jej siedziskiem.

Kto by nie skusił się na pamiątkowe zdjęcie na "lodowym tronie" podczas spaceru wzdłuż jeziora lodowcowego?

77-letnia Judith Streng z Teksasu odwiedziła ostatnio z synem Islandię. Podczas spaceru wzdłuż brzegu jeziora Jökulsárlón kobieta zauważyła bryłę lodu, która skojarzyła jej się z tronem. Poprosiła syna żeby zrobił jej zdjęcie, kiedy na nim usiądzie. Nie spodziewała się, że będzie miała tak wyjątkową pamiątkę.

Fala porwała kobietę wgłąb morza.
Fala porwała kobietę wgłąb morza.© © Catherine Streng

Kiedy kobieta weszła na bryłę lodu i pozowała do fotografii, nadeszła duża fala i zabrała "królową" wraz z jej tronem w głąb zbiornika. Na szczęście zauważył to kapitan łodzi ratunkowej i szybko ruszył jej na pomoc.

Cała sytuacja skończyła się szczęśliwie. Syn Judith wysłał swojej córce zdjęcia pozującej babci. Kiedy udostępniła je na Twitterze, szybko zyskały popularność.

Poza zabawną historią, ta sytuacja niesie ze sobą również przestrogę. Nawet pozornie niegroźne miejsca - jak bryła lodu leżąca na plaży - mogą okazać się niebezpieczne. Warto zachować rozwagę i czasem odpuścić sobie "idealne" zdjęcie.

[h4][url=https://tech.wp.pl/pioro-cyfrowe-czego-o-nim-nie-wiedziales-6352258234996353a]Pióro cyfrowe – czego o nim nie wiedziałeś?[/url][/h4]

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)