Kobieta prawie zginęła robiąc zdjęcia w Wielkim Kanionie

Kobieta prawie zginęła robiąc zdjęcia w Wielkim Kanionie

YouTube
YouTube
Źródło zdjęć: © © Kevin Fox /
Paweł Ziemiński
08.11.2019 09:20, aktualizacja: 26.07.2022 15:32

Wielki Kanion to jedno z najpiękniejszych przyrodniczo miejsc w USA. Rocznie odwiedzają go tysiące turystów i robią jeszcze więcej zdjęć. Zbocza są bardzo strome, więc trzeba zachować duża uwagę przy podchodzeniu do krawędzi. Ta kobieta swoją nieostrożność prawie przypłaciła życiem.

Na filmiku poniżej możemy zobaczyć 20-letnią Emily Koford, która stara się zrobić idealne zdjęcie swojej mamie na tle jednego z cudów Ameryki – Wielkiego Kanionu. W pewnym momencie noga dziewczyny nie trafiła na półkę skalną i prawie spadła. Całe zdarzenie z innego punktu nagrywał Kevin Fox.

Erin, mama dziewczyny, wspomina, że widziała krawędź i dwukrotnie powiedziała córce, by nie robiła kolejnego kroku. Kevin, autor filmiku, wyznaje, że zamarł w bezruchu, gdy zobaczył, że Emily zrobił kolejny krok w tył.

Woman Almost Falls Down Grand Canyon

Szczęście w nieszczęściu, że dziewczyna złapała równowagę i weszła z powrotem na półkę skalną. Od otwarcia parku krajobrazowego doszło do 64 śmiertelnych incydentów. Rzecznik prasowy w komentarzu dla telewizji ABC podał, że co roku w podobnych wypadku giną średnio aż 3 osoby. Jedynym sposobem jest zachowanie większej uwagi podczas zwierzania tego pięknego miejsca oraz zamocowanie barierek tam, gdzie jest to możliwe.

Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)