Kobietę odwiedziła samica rysia z młodymi. Efektem są piękne zdjęcia

Kobietę odwiedziła samica rysia z młodymi. Efektem są piękne zdjęcia03.08.2020 13:11
Kobietę odwiedziła samica rysia z młodymi. Efektem są piękne zdjęcia
Źródło zdjęć: © © Kathy Maniscalco

1 dorosła kocica i 5 przeuroczych maluchów rysia. Czy Kathy Maniscalco z Nowego Meksyku mogła spotkać bardziej urocza niespodzianka? Nie wydaje mi się.

Kathy Maniscalco z Santa Fe w stanie Nowy Meksyk, USA, spotkały niezapowiedziane odwiedziny. Na jej ganku nagle pojawiła się urocza rodzinka rysiów – jedna dorosła samica oraz 5 słodkich kociąt. Co robiły koty? Jak to koty – bawiły się i zażywały relaksu. Kathy nie zamierzała zmarnować tej okazji, więc czym prędzej złapała za smartfona i uwieczniła nietypowych gości.

Na zdjęciach zobaczymy 3 maluchy siedzące non stop przy matce oraz dwójkę rozrabiaków, które upodobały sobie podpory dachu do zabawy. Po zdjęciach nie widać, by zwierzaki jakoś specjalnie się bały lub tremowały przed aparatem – wrodzeni modele!

Kathy wyznaje, że podczas robienia zdjęć usłyszała kilkukrotnie miałczenie oraz porykiwanie maluchów, ale absolutnie nie było ono groźne. Matka zwierząt była spokojna i nie zapowiadało się na to, by to mogło się zmienić. W końcu każdy potrzebuje czasem odpocząć.

Szczęśliwa fotografka stwierdziła, że doskonałym pomysłem będzie przekształcenie jednego ze zdjęć w obraz, więc zapowiada się ciekawy projekt. W końcu, kto może się pochwalić tym, że dzikie koty upodobały sobie jego taras na ośrodek wypoczynkowy?

Więcej zdjęć znajdziecie na Facebooku.

420698905421416507
Źródło zdjęć: © © Kathy Maniscalco
420698905421482043
Źródło zdjęć: © © Kathy Maniscalco
Źródło artykułu:WP Fotoblogia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)